Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám este torka...

1 hetes babám este torka szakadtából üvölt mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

1 hetes anyatejes babám minden este a fürdetés utáni evésnél elalszik majd a következő etetés után üvölt 2 órát vagy amig nem jön a következő szopi.

Olvastam a pocakfájásról, arról hogy napi 2 órát ordítanak a babák és azt is hogy ilyenkor dolgozzák fel a napi ingert.

Hogy tudnék Neki segíteni, hogy jobb legyen?


2017. máj. 27. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, el fog mulni. Igen, este sokat uvolt. Meg honapokig fogja csinalni. Nem tudsz neki segiteni, nem is kell. Nincs semmi baja.
2017. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kismillió oka lehet, a tej, a pocak, a világ, anyahiány. Adamo (jellegű) hintát próbáltátok esetleg? Az én babám mindig hamar megnyugodott benne. A mai napig imádja, pedig már 1,5 éves múlt.
2017. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Másfél hónapos koráig volt ez jellemző a fiamra, hogy sírt este ha mozgalmasabb volt a nap.

A pocakfájás amúgy jól kivehető, tekereg, kinyomja magát, eltolja a cicit, stb.


Próbáld meg bebugyolálni ilyenkor sálba mintha pólyában lenne, rakd magadra vagy tégy úgy ami neki komfortos, úgy talán megnyugszik. Nálunk a szoros sálba bugyolálás segített, nagyon szerette, egyből elhallgatott. Meleg, szoros. Persze határon belüli szorosság..

2017. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Adamot próbáltuk. Szereti, de nem nyugszik meg. most a rezgő pihenőszékben nyugodott meg. Rossz mert a férjem meg aludna mert dolgozik és nem hagyjuk aludni. Sajnálom mindkettőjüket. Azt hittem tudok segiteni!
2017. máj. 27. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit a 3-as írt, az is egy jó dolog, az anyaméhre emlékezteti a babát a bebugyoláltság: [link] Bár a nagyonokosok már ezt is támadják, hogy azt kéne így leszorítani, aki kitalálta. A másik okos tábor szerint pedig túlalussza magát a baba, súlycsökkenéshez és akár nagy bajhoz is vezethet. Teljesen egyszerű pedig, ki kell bontani, ha mélyen elaludt.
2017. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasfájás elleni szert próbáltatok? Nekünk az Infacol vált be, de sok féle van.
2017. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megválogatod, hogy mit eszel ? Mitől fájhat, ha fáj a pocija. Pl kivit evett a lányom mire rájöttünk, hogy attól fáj a pocija.Úgy tudta elaltatni a babát ,hogy hanyatt feküdt és magára tette hasra fektetve a babát.
2017. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Emlekszem en is ketsegbeesetten hivtam anyukamat mikor par hetes volt a baba h mit csinaljak h uvolt a gyerek...aztan volt egy nyugisabb idoszaka, akkor meg ugyanugy ketsegbeesetten hivtam, hogy uristen, nem uvolt, csak bamulja a falat biztos baja van :D de nem volt semmi baja egyik variacioban sem.
2017. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan az volt. Minden áldott este. Volt, hogy du 4-től éjjel 2 ig. közte aludt kb fél órát. Kb 4 hónaposan hagyta abba, addig szörnyű volt.
2017. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk este 6-tól 7-ig ment a sírás három hónapos koráig. Én vettem fel, és sétáltam vele fel alá egy óra hosszát, akkor talán kevésbé volt keserves a sírása, ha folyamatosan sétáltam vele, és beszéltem hozzá. A gyerekorvos azt mondta, hogy akkor él társasági életet a gyerek.

Aztán egyszer csak abbamaradt. Utána már akkor sírt, amikor este fürdetés után kivettük a vízből. Nagyon szeret mái napig a vízben lenni, fürdeni. Most 8 éves.

Egy apuka

2017. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!