Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idosen vittetek eloszor...

Mennyi idosen vittetek eloszor jatszoterre a babat?

Figyelt kérdés
Az enyem 9 hos lesz (6hos kora ota hordom jatszora szinte minden nap) de sajnos nincsenek vele egykoruak, pedig szivesen van gyerekek kozeleben, es persze en is szivesen szereznek ismerosoket akikkel "egy cipoben jarunk" hasonlo koru gyerekkel.
2017. máj. 27. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
1,5. Mert akkor indult el. Előtte nem tudott volna sok mindent kezdeni, hinta pedig itthon is van.
2017. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen mindegy, hogy vannak-e ott korabeliek: még bőven nem alakul ki a közös játék képessége, egyszerűen egymás mellett játszás van ebben a korban.
2017. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az enyem homokozik, kapaszkodik fel mindenre, hintazik (nalunk is van hinta de a nagy jatszoteri babahinta masszivabb,magasabbra lehet lokni), es maszik a nagyobb gyerekek utan.
2017. máj. 27. 22:49
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

7-8 hós kortól, amikor tudott már mászni, ülni.

Játszóbölcsibe is hordtam, sok kicsi volt és jázszoteret is sikerult találni ahova bölcsiskoruak járnak.

Ahol nagyobbak voltak, a gyerekek vadsága es közömbössege kudarc volt(az én mászo babámat érdekelték a többiek, houzaert a lábukhoz, barátkozott volna)igy ezt az élményt inkább nem erőltettem, de egyszer megesett hogy mászokás csuszdás kisházba tettem a nagyobbak közé es mentegettem a gyerekek hogy csak azert ért a fenekedhez(hatulrol amit elért a másikon) mert csak barátkozni akar es nem tudja hogyan kell, es akkor valahogy olyan kis aranyosak voltak az ovisok, kukucsoztak vele és "bujocskáztak" is kicsit. A babám olyan boldog volt. De szoval inkább hordtam kisebbek közé.akik nem irigyek játékra, nincs még harc és háboru, csak cukin elvannak

2017. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
És tényleg feltalálják magukat játszón, hiába kicsik :)
2017. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Egy éves múlt, de akkor sem volt még értelme
2017. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

9 honaposan, hintazni szeretett nagyon. 10-15 percig voltunk, csak a hinta erdekelte. Meg mire oda - vissza elsetaltunk az meg volt egy ora. Meg szerette nezni a tobbi gyereket.


Utana 13-14 honapos koraban, mikor mar tudott menni.

2017. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
A nagyot 6 hós korától, mikor már tudott ülni, akkor kezdtük a hintázást, nálunk is van otthon hinta, de a játszótéren több a látnivaló. A kicsit 4 napos korától, mert mentünk a naggyal.
2017. máj. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9 hónaposan, mikor stabilan ült hintáztattuk a játszótéren. Én mászni nem raktam le földre. 1 évesen elindult, akkor még más nem érdekelte. Aztán bejött a hidegebb idő, azért nem voltunk. Olyan 15 hónapos kora óta van az, hogy egyre több minden érdekli a játszón.
2017. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6 napos korától a nagy tesó miatt.

Most 9 hónapos ült a leterített szőnyegen nagyon elfoglaltan rágott egy cumit amikor egy 4-5 éves kislány odajött és gurított neki egy labdát denolyan visongást nevetést csinált alig akartam elhinni :)

Végül jól megnyálazta a labdát amit moshattam el :D

2017. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!