Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan esernyőkocsi,...

Létezik olyan esernyőkocsi, vagy könnyű babakocsi, aminek a tolókarja két irányba tolható?

Figyelt kérdés
nem szeretném, ha a babám állandóan kifelé nézni, szeretném a szemkontaktust fenntartani, ha van ilyen egyáltalán
2010. máj. 17. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
esernyő babakocsiban szerintem tuti nincs olyan aminek a tolókarja forgatható...amúgy ezek a modern babakocsik ilyenek, csak azokat már lehet kinőtte a babád.mennyi idős?
2010. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szia, ez elég ritka, általában az esernyőkocsik úgy tolhatóak szemből, ha az egész ülésrészt átfordítod (tehát nem a kar átfordítható, hanem magát az ülést kell lepattintani a vázról és átfordítani). Ilyen pl. Coneco Astral, BBC Loola, stb. Lapra csukhatókból sem túl nagy a választék (pl.: Peg Perego Venezia, Bébé Go, Pierre Cardinnak is van ilyen, nem tudom pontosan melyik). Ezek közük egyik sem pillekönnyű darab sajnos. Én is ilyet szeretnék majd később. Egyelőre egy Peg Perego A3 Pramettem van, ez könnyű, de lapra csukódik. Peg Peregonak van ilyen esernyőkocsija is (Pliko P3 Pramette). A pramettekben a baba fekve szemből tolható, ültetve azonban csak háttal (a kupolája átfordítható). Ez nekem egyelőre bevált, nagyon szeretem (kisfiam 6 hós, ő is szereti:-).
2010. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5,5 hós a fiam, nagyon szépen köszönöm a válaszotokat:) ezek alapján már el tudok indulni a keresésben:)
2010. máj. 17. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 1 éves korig Peg Perego Veneziát használtam, valóban kétfelé fordítható a karja, viszont nekem eltört (!!!), szóval nem ajánlom. (SZerencsére tudtam hozzá venni alkatrészt.)

Ja, és sajnos nagyon nehéz, nem tudtam megemelni babával.

2010. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esernyőkocsiknak nem lehet átfordítani a tolókarját. A régi Peg Perego Roma és Peg Perego Milano amiket ismerek átfordítható, könnyű kocsik. Szerettem nagyon, és semmi baja nem volt, pedig évekig nyüstöltük. De ezek lapra csukódnak. A neten még lehet találni Milanot :)
2010. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!