Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák kiegészíten...

Tapasztalt anyukák kiegészítenétek a listámat?

Figyelt kérdés

Először is ami megvan: sok ruha de méreteker darabszámot nem írok!

Pólya, kiságy,matrac, pelenkázó lap, babakocsi, 2db kifogó,kád, textil pelenkák, 1 csomag 1es méretű pelenka, 1 pléd, orszi porszi,1db 150ml cumisüveg, 1db játszó cumi,szundi kendő, nyálkendő, játszószőnyeg.


Ami még kell;

2 db lepedő, 1db kifogó,1db pléd, mellszívó,sterilizáló folyadék, 2db vékony sapka,lázmérő, kis kardigán, olló, hajkefe, popsikrém, fürdető,hintőpor,6 csomag popsitörlő, fültisztító, matracvédő, steril gézlap,vatta, alkohol



nekem: szoptatós tea, hálóing/pizsama, szoptatós melltartó, bugyik, vastag betét, bimbóvédő krém, melltartó betét,hasleszorító,


2017. máj. 30. 07:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minden megvan.
2017. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jó lista.

Annyival egészíteném ki, hogy nekünk nem volt elég 1 pléd, hanem több, különböző vastagságú lett végül. Annyira változó az időjárás kint (néha bent is), hogy jobbnak láttam, hogy van többféle.


Illetve a harmadik gyereknél nekünk a doki nem alkoholt írt fel a köldökápoláshoz, hanem Octenisept-et, aminek először hátast dobtam az árától, de aztán rájöttem, hogy sokoldalúan használható.

2017. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Alkata miatt rögtön 2-es pelenkával kezdtünk (combos).

Hintőpor nem ajánlott, egészségkárosító, ha belégzi.

Több pléd.

2017. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hálózsák sztem jól jön ha már lerugdossa a plédet

Cumisüveg váltásnak. Kiságyra zenélő forgó.

2017. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Legzesfigyelo ? A legfontosabb, hisz a gyereked eletet mentheti meg.

Hintoport tilos, mert lerakodik a tudoben.


Ahogy irjak a tobbiek, tobbfele vastagsagu takaro praktikus lenne.

2017. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5 os vagyok, ne vegyel egyszerre 6 csomag torlokendot, mert nem tudhatod, hogy birja - e majd a bore.
2017. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szintén a légzésfigyelő tűnt fel, hogy kimaradt.

Én babaollót biztos nem vennék, képtelenség vele levágni a körmét. Esetleg tejtartózacsi, ha sok tejed lesz, bár ezt tudsz később is venni.

Hálózsák vékonyabb - vastagabb, plédből szintén több vastagságunk van. Babaolajat is vettem.

Ha cumit adsz neki, vegyél többet. Ha épp kiköpi, nincs lehetőséged elmosni, fertőtleníteni, legyen csere.

2017. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hintőpor nem kell!
2017. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ruhák mosására van már külön baba barát mosószered?
2017. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

sampon a koszmóra, hálózsák, mi vettünk vízhőmérőt(talán 600,- és nem kell a könyököd dugdosni bele,ráadásul aranyos is :) )mi használunk hintőport, mert izzadós és szeretem a hajlatokat meg a hátát-nyakát hintőporozni.nem szárítja!!cumilánc is hasznos ha cumizni fog :) légzésfigyelő(bár mi nem használtuk.

a baba vagy sensitiv mosószernél úgy gondolom ha nincs érzékeny bőrű a családba nem fontos. nálunk nincs és a baba sem érzékeny, rendesen a mi ruháinkkal mosom őket elejétől fogva. a babaolaj is jó, bár fog felírni testápolót a gyerekorvos. szúnyogriasztó a szobájába!!!! :D

2017. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!