Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában szokik le...

Mennyi idős korában szokik le a baba arról, hogy mindent a szájába vesz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
22 vagyok de még nem szoktam le róla. Nem szarkazmus tényleg akármi a kezembe kerül toll,telefon,kupak,csipesz,nyaklánc,madzag stb akármi ,a számba van.😅
2017. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. másfél és 3 éves kora között. Babánként elég változó, milyen intenzíven kapdos be rögtön mindent. Fogzásnál ugye jellemzőbb, mert rágni akar, de nagyobbként, mikor már érti és tudja, hogy nem szabad is visszatérhet néha kíváncsiságból vagy figyelemfelkeltésből. Ezért is írják az apróbb játékokra, hogy 3 éves kor alatt ne add oda.
2017. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kisfiam 4 éves de még mai napig rá kell szólni néha :D
2017. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez így egészséges , hagyd ettől fejlődik az immunrendszere..
2017. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 eves kor korul vagy kesobb.
2017. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3,5 évesem még mindig csinálja :S
2017. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó 2 valaszoló: és akkor ti hogy hagyjátok egyedul őket bizonyos helységekben pl ahol a fiókba apro dolgok vannak stb? nekem 3 éves a nagylábyom, kb 1 éves kora körül volt 2 hét hogy a szájába vette a dolgokat, előtte utána sose...bátran ott mertem hagyni percekig vagy akár tovább is másik szobába, ha tudtam hogy a dolgok nagyjából el vannak rakva (ha a fiókot nyitja azt ugye meghallom főzés közben is)...na de a kishúga??? igazi porszívó...8hónapos és mindent megeszik amit a földön talál...baromi veszélyes, hungarocelt operaltam ki pl tegnap a szájából, aztán egy papir galasint aztan egy kupaknak a hegyes tartozékát....holott folyamatosan a lábamnál van vagy én vagyok a nyakán emiatt, és mégis...
2017. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!