Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, hogy túl gyorsan nől a...

Mi az, hogy túl gyorsan nől a kisfiam? Most én ezzel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most voltunk 3 hós státuszon a védőnőnél. Minden oké volt szerinte, kivéve a gyerek hossza. Azt mondta túl gyorsan nyúlik a babám és ez így nem jó. 55 centivel született, most 70 centi. Hát de mondom ezzel mit csináljak? Erre ő, hogy ne szedjek pluszba D-vitamint, meg semmi multivitamint, mert azt ő is megkapja szopival. Mondom nem szedek semmit csak napi egy c-vitamint elszopogatok, azt is megszokásból. Erre ő, hogy azt se, meg egyek kevésbé vitamindusan. Meg lehet elhagyhatnám a vigantolt meg lónak kint a gyereknek. Na engem ekkor már cseszett az ideg, hogy valami nem oké a fiammal, szóval mondtam neki, hogy jól van és elhúztuk a csíkot. Tényleg baja lehet ebből a fiamnak? Gyerekorvos még nem vette fel, 11tol lesz ma, de addig esz az ideg.
2017. máj. 31. 09:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az a "lónak kint" az konakion lenne csak önálló életet él a telefon.
2017. máj. 31. 09:25
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Tenyleg ne egyel semmi plusz vacakot, es a gyerekkel se etess ilyeneket. Azonkivul viszont marhasag, no ahogy no, lehet hogy magas ember lesz ilyen egyszeru.
2017. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindent adj neki, amit felirtak. Pontos adagban, se tobbet, se kevesebbet.
2017. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2%
Arra emlékszem, hogy a fiam a 3 hónapos státuszon már 68-as bodyban volt. Az a 2 centi nem jelentő különbség. Szerintem nincs semmi gond, azért említsd meg a dokinak. A D-vitamin kell a babának, a Konakion adagolásáról viszont tájékozódj, mert ha jól emlékszem, 3 hónaposan már nem kell Konakion. Azt hiszem, 5 ampulla van a csomagban, és heti egyet kell beadni, az összesen 5 hét.
2017. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Ujabb idiota vedono. Vedonokkel tanultam a foiskolan az elso ket evben. Igy kb. 60 at ismerek. Nemelyiknek az ajtot sem nyitnam ki. Vannak koztuk hihetetlen ostobak es sotetek, akiket ugy rugdostak at ev vegen, az allmvizsgan engedtek tetelt valogatni, mert butak voltak mint a tok!

Gondolom te kifogtal egy ilyet, hat sajnalom!

Ignorald, es szedj nyugodtan vitamint. Legkozelebb homalyositsd fel ezt az ostoba primitiv lenyt, hogy az ember a novekedesi hormontol no!

Gondolom egyike akit ugy rugdostak at belgyogyaszatbol...

2017. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
4-es vagyok. Még annyit, hogy nyugodtan szedj C-vitamint, sőt, ajánlott is, a felesleget úgysem tudja hasznosítaniba szervezeted, ahogy a babáé sem, kipisiled. Egyébként pedig már csecsemők is szoktak kapni Cebion-cseppeket a náthás őszi-téli időszakban. Szval a C-vitamin kell, persze, az ajánlott mennyiségben.
2017. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Konakiont addig kell adni, amig kizarolagosan anyatejes a baba.
2017. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is azt mondta a doki, hogy konakiont addig adjak, amíg kizárólag anyatejes. Ja és még mondta nekem a védőnő, hogy átlag gyerek fél évesen ilyen hosszú, sőt...
2017. máj. 31. 09:38
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Most megnéztem a fiam kiskönyvét, 68 cm volt ő is 3 hónaposan, nekem sem a védőnő, sem a gyerekorvos nem mondta, hogy "túl nagy" lenne. Szerintem ne aggódj.
2017. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

4-es, havi 1 konakionból!


Nagynak nagy, de hosszú babaként is született, így nem extrém egyáltalán.


Edd a vitaminokat nyugodtan.

2017. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!