Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viselkedik meg valakinek igy...

Viselkedik meg valakinek igy az egy eves gyereke?

Figyelt kérdés
A nagyon nyugodt, jokedvu, alkalmazkodo egy eves fiunkbol, hirtelen, szinte egyik naprol a masikra nyugos, siro, de foleg hisztizo gyerek lett. Minden ugy kene tortenjen ahogy o akarja, ha kell valami egybol sir, eles hangon visit. idaig olyan jol elvolt a jatekaival is valamennyi ideig, most egyfolytaban rajtam log, ketten kell menjunk, masszunk, jatszodjunk...stb. Ez igy van a rendjen? Vagy kicsit elkenyeztettuk? Habar nem tudom mivel es mikor mert nagyon jo baba volt, nem kellett kulonosebben babusgatni, vigasztalni semmiert. Kerlek irjatok velemenyt. Ha masnak is volt igy, mikor mulik el, es mit tett azert, hogy minden semmisegert ne "nyivogjon"?
2017. máj. 31. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem lehet vizsgához kötni a szülővé válást?

Kis gyermekfejlődés lélektan, kis csecsemőgondozás, táplálkozási ismeretek, agressziókezelés...

2017. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az elmeletre vagyok kivancsi, azt tanultam eleget, gyakorlati tanacsra van szuksegem, tapasztalt anyukak velemenyere....amit a pedagogiai liceumban nem tanitottak!!!!
2017. máj. 31. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szió! Tanácsot ugyan nem tudok adni, de ha vigasztal, az én egyévesem is ugyanez. :) Ő nem volt annyira nyugodt, mint a tiéd. De hasonló, amin most mi megyünk keresztül.
2017. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Az enyem is ebben a korban van. Ne bizonytalanitson el a hiszti, annak kell lennie amit te mondasz. Majd megtanulja.
2017. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 évesen sokminden változott, pl elkezdett hisztizni és egyre akaratosabb lett. De amikor hirtelen egyik napról a másikra teljesen kifordul magából, sokszor a foga jön. Vagy új ételhez köthető. Vagy hirtelen többet enne.
2017. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy van saját akarata, ezt próbálgatja. Ezentúl így lesz, de majd megtanulja, hogy néha nem teljesülhet. :) Ha nyűgösebb (fog, betegség, fáradtság) rosszabb, néha jobb. Ahogy egyre több "esze" lesz, egyre szebben meg tudja majd érteni, mit lehet, és mit nem.
2017. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat tanultál, bizonyára azt is tudod, mit jelent a szeparációs szorongás. De azért elevenítsd fel az ismereteidet!
2017. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!