Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet valakinek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet valakinek, hogy így viselkedik?

Figyelt kérdés

Mikor feltölt magáról egy fotót facebookon nyilvánosan tölti fel, így nem csak az ismerősei láthatják hanem mindenki. Pár nap múlva viszont lekorlatozza, és már csak az ismerősei láthatják.

Ezt minden képével eljátsza. Likeolni csakis az ismerősei likeolhatják, tehát nem azért teszi, h többen likeolják.

Milyen okból csinálhatja ezt valaki? Van erre magyarázat? :)

Tudom h hülyeségnek és lényegtelen dolognak tűnik, de nekem fontos lenne tudnom az okát.



2015. ápr. 4. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az illetőtől?
2015. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*ilyen
2015. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2#

Ez nem válasz a feltett kérdésre. Milyen alapon formálsz te véleményt egy kérdés alapján valakiről illetve valakikről? Ráadásul álltalánosítasz...

Miből gondolod h fiatal vagyok?

2015. ápr. 4. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer tette volna, akkor biztos szórakozott, és később jut eszébe, hogy mindenki azért ne lássa a fotót. Mivel többször tette, talán azért, mert van olyan volt ismerőse, akivel már törölték egymást, de talán a fotóival provokálni akarja (esetleg ex, akinek ezzel üzen (Bibibi milyen jól nézzek ki, milyen jó passzban vagyok nélküled), aztán néhány nap múlva már nem enged hozzáférést a fotókhoz. Ez a stílus nem korosztály függő. Van ilyen tini, de 40-50-es hisztis p.csa is tesz ilyet.
2015. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam. Mit gondolsz, ezt azért teszi, mert még érez valamit, és akarná folytatni?

Még annyi, h sok szerelmes zenét is oszt meg, pedig nincs pasija. Ezeket is nyilvánosan.

Gondolom rájöttél, ismerősök voltunk, randiztunk párszor, majd miután nem jöttünk össze, ami mindkettönk hibája volt, de főleg az enyém, törölt fbkról. Ezután jöttek ezek a képek.A lány 20-as évei elején jár.

2015. ápr. 5. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:

simán lehet, hogy nem tudja, hogy be tudja állítani, hogy mindig lekorlátozva jelenjenek meg a képek, előre meg elfelejti és csak később jut eszébe.

persze az is lehet, hogy tényleg valamilyen szándékkal teszi, de ez nem csak akkor feltételezés, ha te találod ki, hanem akkor is, ha vadidegenek, vagy akár ismerősei mondják.

ha az igazat akarod megtudni, akkor tényleg tőle kell megkérdezned, nem itt

2015. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Míg ismerősök voltunk be tudta állítani. Onnan emlékszem, mert mutatni akartam az egyik barátomnak, h kivel randizok, pont akkor töltött fel magáról képet. Ő pedig mondta h nem lát róla képet egyet sem.
2015. ápr. 5. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit szeretnél. Ha megpróbálnál vele egy kapcsolatot, akkor keresd meg és kérdezd meg tőle. Ha csak simán idegesít, mert átlátszónak gondolod, amit tesz, akkor inkább hagyd a fenébe. Lapozz.
2015. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért idegesít mert kedvelem, és szeretném vele folytatni. Ezekből a dolgaiból pedig úgy tűnik, h talán ő is szeretné. De már 2x is visszautasított, utoljára le is törölt és megmondta h végleg döntött. Viszont ezek mégsem erre utalnak sztem. Én viszont már meguntam h mindig kezdeményezek. Ráadásul ha mégis félreértem, és keresem, olyan mintha zaklatnám. Nem tudom miként deríthetném ki, mit akar tőlem...
2015. ápr. 5. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de vagy haláláig játszmázó, nem őszinte emberrel akadtál össze, vagy tényleg nem akar tőled semmit, és ez a 'játék' nem neked szól. Egyik esetben sem próbálkoznék a helyedben többet vele. Egy normális társat keresnék, ne pocsékold az idődet és főleg az érzéseidet rá.
2015. ápr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!