Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek,3,5 hós babámnak...

Mit tegyek,3,5 hós babámnak valószínűleg sok a gyomorsava?

Figyelt kérdés
Nem szokott bukni, de színtelen, savas szagú folyadék szokott neki időnként visszajönni, nem közvetlen kaja után, inkább később. Csak tápszert kap még, Milupa H.A. 1-t, régebben Bebát evett. Kezdjük el hamarabb a hozzátáplálást? Vagy doki?
2010. máj. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a cikket, de itt azt írják, hogy a kajcsi jön vissza, d nekünk az nem szokott, csak színtelen, savas szagú folyadék.
2010. máj. 17. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem vidd el orvoshoz.

Nekünk is hasonló volt a helyzet, bár mi bukósak is vagyunk. Nekünk a Humana HA1 tápszert le kellett cserélni a baby fitt-re, ami bukós babáknak való (bár csak este kap pótlásnak tápszert), illetve az infacol helyett a gripe water-t kell adni manókámnak. Nem szűnt meg a probléma, de sokat javult. Nálunk addig fajult a helyzet a savasság miatt, hogy szegény manókám egész nap csak üvöltött, mert marta a kis nyelőcsövét. Én hülye meg hallgattam anyósomra, hogy fel van kapva a gyerek, azért üvölt, hagyjam, had sírjon, majd abba hagyja. Holott magamtól tudtam, hogy nincs felkapva. Na mindegy. Aztán a védőnő is azzal jött, hogy biztos az a baja, majd elhagyja. Meg biztos növekedési ugrása van. Hát ja. Aztán napokig nem hagyta abba, egész nap sírt, alig aludt napközben, csak éjjel, mert akkor már ki volt borulva a fáradtságtól. Így elvittem az orvoshoz, hogy hová lett az én nagyon jó kis babám, akit eddig mindenki csak irigyelt, hogy milyen angyali jó gyerek. Ezeket a cseréket megcsináltam, és másnap már megint az én kis angyali jó kis babám mosolygott a kis ágyban.

Szóval orvos!!! Nehogy ti is így járjatok. Nem kívánom azt az időt senkinek. Ha magamra hallgatok, max. csak 2-3 napunk lett volna ilyen... :-(((

2010. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az elejétől fogva ilyen volt a helyzet. Bár a kisfiam bukós is (volt) és emiatt AR tápszert kapott.

Viszont, tudom miről beszélsz. Nálunk is sokszor jött vissza színtelen, hányás szagú cucc. Borzalmas volt, még néha bele is borzongott, utána meg egyből vigyorgott.

Most 5 hónapos és jelentősen javult a helyzet, mondhatnám, megszűnt. Ő már hozzátáplálva van, nem tudom ez segített e... Most már "csak" bukik, és csak "akkor", amikor forog, és sokat van hason. Tehát, az a színtelen hányás szagú lőtye eltűnt... Talán nyál is lehet, egy kis savval.

Nem matat sokat a szájában? Hátha a garatreflexel "játszik".

2010. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most vasat is szednie kell, ha jól tudom ettől is több lehet a gyomorsav, most néztem a neten.
2010. máj. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!