Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férj külön akar eljárni a...

Férj külön akar eljárni a hobbiját megvalósítani egy 3 éves és egy 3 hónapos mellől?

Figyelt kérdés

Egy 3 éves és egy 3 hónapos gyermekünk van, szeretjük egymást, jó az életünk, ezt leszögezném.

Én dögfáradt vagyok, a kicsi kétszer kel éjjel, napközben sem tudok pihenni, háztartás, plusz hasfájós a pici, meg foglalkozom a nagyobbal is.

Férjemnek van egy hobbija, vitorlázik, és mostanában állandóan ezen vitázunk, én nem tartom korrektnek, hogy el akar járni, miközben én itthon fáradozom.

Ő azt mondja, ennyi jár neki.


Én vagyok házsártos vagy szerintetek igazam van?


2017. jún. 1. 04:38
1 2 3 4
 31/37 jafnrétti ***** válasza:
Na igen, a minden hétvégén egész napra eljárás nekem is sok lenne. Ha csak kéthetente menne, az szerintem tök normális lenne, és akkor jutna idő a közös programokra is, és arra is, hogy te saját magadnak is szentelj időt.
2017. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#29

Miért ne tudnál egész napra elmenni?

2017. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Egyébként tedd már fel a férjednek a kérdést, hogy ha ő minden szombaton hobbizik, te meg minden vasárnap, akkor mikor van együtt a család?!


Menjen minden 2. szombaton, te meg minden 1. szombaton, és tiétek a vasárnap.

2017. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 piroska és a farkas ***** válasza:
" miért ne tudna egész napra elmenni?" Hát pl talán mert szoptat. És igen, le lehet fejni, h amig távol van, megigya a baba, de egyrészt szerintem cumisüveg szükséghelyzetben kerüljön elő, másrészt szétrobbanna a melle. Az első hónapokban az anya a babához van kötve, ez egy ilyen dolog. Mihelyst elkezdődik a hozzátáplálás, bizony már apuka is tud majd etetni, pár hóna és a kérdező is szervezhet magának legalább félnapos programot. Egyébként család mellől én max havi 1 szombatot támogatnék, a többiben közös élmémyek, házastárs pihenése, és úgy egyáltalán, együtt levés lenne.
2017. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Nem csak az etetés miatt nem tudnék elmenni, hasfájós a pici, nagyon sokszor csak úgy nyugszik el, hogy nálam van, kézben.


Meg őszintén, olyan fáradt vagyok, hogy nem is lenne kedvem, erőm, örülök, ha nyugi van. Barátnőm babát vár egy 2 éves mellett, férje dolgozik, hova mennénk? Egyedül meg megint hova...?


Minden esetre leginkább úgy érzem, önzőség ide vagy oda, de az idei évnek nem a vitorlázásról kéne szólnia, majd elmegy jövőre, ha nagyobb lesz a pici.

Tudtuk, hogy fárasztó lesz, de ez van.


Szóval még mindig azt gondolom,,ne menjen.

2017. jún. 3. 00:56
 36/37 anonim ***** válasza:
91%

Hat pedig a kikapcsolodas mindenkinek kell. Nyilvan nem minden hetvegen de az hogy egesz evben kihagyja nem fair! Csak mert neked nincs kivel hova menned...meg mi az hogy ez az ev csak a gyerekrol szoljon? Itt rontod el. Ugy be fog savanyodni hogy mindig csak a vita lesz a kotelezo "nem mesz sehova itt vagy mellettunk mindig" szabalyozasodtol hogy az csak na....minden felnott embernek jar en-ido, amikor picit nem a napi mokuskereket hajtja. A gyerek nyilvan nem mokuskerek de az hogy uljon melletted egesz nap mert az idei evre ezt iranyoztad elo az igen!


Keress hobbit, menj le edzeni heti egy-ket alkalommal. Mas baratno nincs csak azaz egy? Csak volt eleted a gyerek elott......abbol szerezz vissza par oracskat a sajat feltoltodesedhez. A gyerek a csaladot osszehozhatja vagy szetzilalhatja, es ez mindig az arany egyensulyon mulik! A ferjed bortonnek fogja erezni ha bezarod "az idei evre".


Nekem egy fiam van es egy pocaklakom, nalunk fel sem merul majd (es elsonel sem merult fel) hogy na akkor most senki sehova a csalad nelkul, majd csak jovore.....a ferjem havi 1-2 alkalommal eljar barataival, ahogy en is baratnoimmel vagy anno edzeni.

2017. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem Neked van igazad, Kérdező! Ez az.időszak valóban erről szól, lehet ezen mártírkodni is, meg lehet tudomásul venni is. Nálunk a kicsi refluxos / volt/, a tejet fejnem is kellett, egyértelmű volt, h szabadidejében a férjem a háromévessel van, nem külön hobbyzni valahol.
2017. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!