Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rák csillagjegyű anyukák, ti...

Rák csillagjegyű anyukák, ti is nehezen engeditek ki a kezetek közül a babátokat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 09:06
 1/7 anonim válasza:
szerintem minden normális egészséges anyuka nehezen engedi ki a kezei közül a babáját, de ahogy érzed.
2012. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kiegészítő rész lemaradt.


Pl nemrég voltunk egy kerti partin és egy anyuka megkérdezte, hogy megfogatja-e. Természetesen gond nélkül megengedtem. Aztán egyszercsak elindultak a szomszédba. Na onnantól nem tudtam másra figyelni csak arra, hogy mikor hozza már vissza. Volt egy másik hasonló korú baba is akit szintén egy másik anyuka "kölcsönkért", de a baba anyukáját láthatóan nem foglalkoztatta a dolog, hogy merre jár a babája, ő addig mással foglalatoskodott.


De feltettem itt egy kérdést nemrég, hogy más is nehezen éli-e meg, hogy egy egész napra másra (itt mondjuk apukáról volt szó) kell hagynia a babáját. Na itt kaptam hozzászólásokat, hogy "beteges" a hozzáállásom.


Most csak azt szeretném megtudni, hogy ez más rák jegyűeknél is így van (mert ők nagyon családcentrikusak, ragaszkodóak stb) vagy az én "genetikai hibám"?

2012. márc. 27. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
július 1.én születtem tehát rák a csillagjegyem!Na én egyáltalán nem nézegetem a horoszkópot,viszont maximálisan igaz rám az alap elemzése a csillagjegynek!Én is ilyen vagyok mint te...hozzá tartozik,hogy a fiam pedig iszonyat anyás tehát ilyet vele nem is lehetne megtenni,mert sajnos sír ha nem lát!De nem is szeretem szem elől téveszteni figyelem akkor is ha az anyósomnál van,ha az anyukámnál akkor is!
2012. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam irni, amit az elso. :-) ennek semmi koze a csillagjegyhez. :-)
2012. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is rák vagyok és nagyrészt igaz rám a horoszkópi jellemvonás,de én gond nélkül rá merem bízni kisfiam anyukámra,anyósomra sőt még a dédire is. :)
2012. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rák vagyok és egyáltalán nem érdekel a horoszkóp.


A babáimat meg simán rábízom másokra. Sőt, néha kifejezetten örülök, ha kicsit "megszabadulok" tőlük.

2012. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rak vagyok ,ma mar felnott gyerekekkel.

Kiskorukban szerettem dedelgetni puszilgatni oket,de kamaszkorukban sajnos eltavodtak tolem.

Az elet rendje,ma mar az egyik messze el,ritman jon haza,kicsit szomoru is vagyok emiatt.

De nem vagyok az az osanya tipus,aki nem engedi el,magahoz lancolja oket.

Ja,kicsi korukban anyukam vigyazott rajuk mikor mi dolgoztunk mindketten.Neha kimondottan jol esettesett kicsit felnottek kozt lenni,de ahert hianyoztak.

2017. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!