Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers sleep and play pelenká...

Pampers sleep and play pelenkánál másnál is előfordult csalánkiütés deréktájon a gumirozásnál?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete ezt használjuk, eddig nem volt gond vele. Most 10 hónaposom egyik oldala csalánkiütéses kb 10 ncm területen, a másik oldalon minimális csak.
2017. jún. 2. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
attól nem, viszont a Pampers activetól igen, pedig mindkét típust évek óta használom, és egyik fajtával se volt soha semmi gond..de amióta megújult (vékonyabb lett meg ilyen rácsos a belső mintája??) azóta a lányomnak főként jobb oldalt van jó pár ilyen pötty.
2017. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja, de bocsi, pont hogy a narancssárgától van neki..vagy nem tudom felváltva használjuk, de a narancssárgát nagyobb arányban
2017. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pechemre csak pampers van most itthon narancs és zöld, akciósan vettem, egyébként olcsóbb fajtát használunk, amikkel sosem volt gond. Édesanyám már javasolta, hogy nappal tetrapelenkát adjak rá, míg el nem múlik, hogy minél inkább szellőzzön. Lehet kipróbálom.
2017. jún. 2. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt pár pötty a fenekén tőle.

Már 8 hós korától ezt hasnáljuk. De mióta megújjult, nem vagyok megelégedve vele.

Pedig olyan nehezen találtunk megfelelőt...

2017. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi leberot hasznaltunk. Aztan egyszer akcios volt a pampers, gondoltam kiprobaljuk. Hat olyan szinten kiütötte, hogy tenyérnyi foltokban égő vörös lett a bőre.

Orvoshoz kellett vinnem :(sose tobbet pamers..

2017. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt, de érdekes módon, csak egyszer jött ki. Akkor használtam mésik pelust, majd visszatértem kíváncsiságmból, és akkor már nem lett kiütése.
2017. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A héten fedeztem fel h nálunk is a derekánák kipirosodott.

Bármivel kenem, még mindig kicsit piros, szegénynek viszket is....

Most olyan mintha hámlana nem :(

Már nem is tudom mivel segítsek neki.

Nektek mitől múlt el?

2017. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én kentem rá egyszer fenistilt, egyszer sudocremet, nem lett jobb. 10 nap alatt magától elmúlt. Újra ráadom a zöld pamperst, majjd a narancsot is.
2017. jún. 13. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnap kentem rá bephantent. Nyuszkálkodott egy kicsit, majd éjjelre megint. Ma reggel már alig látszott. És ami a lényeg h már nem vakarta
2017. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!