Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjuk meg a szüleinknek...

Hogy mondjuk meg a szüleinknek, a családunknak, hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés
Elég nagy lesz a meglepetés, mert most lettem 21 éves, szóval még csak szóba sem került, hogy nekem valaha gyerekem lesz, vagy bármi ilyesmi.
2017. jún. 4. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%
Mi egy fotóalbumba tettük az első uh képet és azt adtuk oda. Így tudják majd folytatni a képekkel. :)
2017. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt egy vetelesem a lanyom elott a 12 heten igy en megvaratam a 12 hetet es az uh kepet bekereteztem a szuleimnek es a testveremnek nagymamaknak a keretre irtam valamit tollal de mar nem emlekszem talan hogy nemsokara talalkozunk mama es papa vagy hasonlot.A fiamnal is vartam a 12 hetig de a haziorvos elarulta anyukamnak igy a tobbieknek csak uh kepet vittuk.Mindketszer nagyon orultek!Jo babavarast!Szerintem az siman hogy terhes vagyok nem olyan emlekezetes.A kep azota is kint van mindenkinel persze azota mar jo sok darabbal bovult.Minden jot.
2017. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!