Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos Kisfiam foga...

15 hónapos Kisfiam foga sárga. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak alul 4 szép fehér foga van, felül 2 viszont sárga. Minden reggel mosom a fogát, ugyan még fogkrémet nem használtam.

Mit tudnék tenni a felső sárga fogakkal?


2017. jún. 4. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért​nem használsz fogkrémet?
2017. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mire való a fogkrém?
2017. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Talan fogkrem kellene!

Az elso fog kibujasa utan. A gyerekednek 8-10 honapja van foga es nem latott meg fogkremet ??

2017. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A gyerek 1,5 éves kora után lehet minimális fluorid tartalmú fogkrémmel mosni a fogát. Addig is kell fogkefével mosni.

Most besárgult a foga, a megoldás a fogkrém. Oké, milyet ajánlasz? Esetleg tapasztalatod is van?

Nem kell nekem esni, tudom, hogy kell ápolni a fogát, ez most egy különös eset, pláne, hogy az alsók fehérek. Tanácsot kértem,nem kioktatást!

2017. jún. 4. 23:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van több féle olyan fogkrém amire az van írva hogy pl. 0-3

Olyant vegyél Neki, de ne sajnáld a pénzt a jobb minőségre. Az olcsó ezekből se jó és az íze se valami kellemes. Inkább kerüljön kicsit többe, de az legalább jó.

Ha rendszeresen mosod fogkrémmel akkor szép lesz a foga, ha nem javul utána se akkor érdemes lenne megmutatni egy fogorvosnak és majd Ő ajánl valamit rá :)

2017. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nenedent, fluoridmentes, de ezen kivul is tele a DM fluoridmentessel, nem tunt fel ?

Egyebkent fluoridost is nyugodtan lehet az elso fog kibujasa utan egy bolhafingnyit.

2017. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Amerikában még a vizet is fluoridozzák, de nálunk még a fogkrém minimális fluoridtartalma is mumus... hogy is van ez? Hol szebb az emberek mosolya?
2017. jún. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi Chicco babafogkremet hasznalunk, kb miota az első fogai kibujtak. Finom ize van, szereti, nem kell kiöblíteni és szép fehérek a fogai :)
2017. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem igaz, hogy másfél éves korig nem kell fogkrem. Van többféle flouridmentes, pl a nenedent. Mi azt használtunk, nem volt gond a fogakkal.
2017. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nenedent az jó, az se baj ha lenyeli.
2017. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!