Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák ti milyen ajándéknak...

Kismamák ti milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

Holnap kisöcsém születik. Pontosabban császárral világra segítik. Szeretnék édesanyámnak és a babának ajándékot adni. Azon kívül, hogy segítsek a babát gondozni, mert ez természetes, kérés nélkül is megteszem. Házimunkát is a hasi seb miatt többet vállalok. Képzelem biztos nagyon fog fájni anyukámnak a császár :(

Húgom egyébként népi mintás takarót varr babának. 12 éves lesz, de nagyon ügyes. Székely édesanyánk van. Én nem tudom mit adjak.


2017. jún. 5. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves toled :)

Ne koltsd a penzed, anyukad jobban orul, ha segitesz pl a hazimunkaban, vagy suthetsz pl sutemenyt, baba erkezesre, jot is tesz, hogy beinduljon a tej.

2017. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is ez jutott eszembe. Nem tudom mennyi idős vagy, de egy sütemény vagy egy gazdag húsleves nekem is mindenképp ajándék lett volna :)
2017. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves fiú vagyok. Nem sok sütit tudok sütni, mivel cukorbeteg vagyok. Cseresznyés vagy fahéjas almás pitét szoktunk néha enni. Ezt megtanultam én is sütni. Pogácsát is. Többféle húsételt tudok sütni és leveseket főzni, de a húslevest még nem sikerült jól megtanulnom. Viszont kertben van újrépánk és gyenge borsónk. Ezekből tudnék levest főzni.
2017. jún. 5. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez jo otlet, jo husleves is nagyon jo, hogy beinduljon anyukad teje. Mire jon haza megvan par napod.

Ha sutit is szeretnel a neten van rengeteg recept keppel, a youtubon video.

De az is jo, ha szep gyumolcsokbol osszeallitasz egy kis ajandek kosarat :)

2017. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
A zöldborsót felejtsd el, mert puffaszt. Nem jó a kismamának sem, és a pici babának sem. Húzzál friss ágyneműt, porszívózz fel, törölgesd le a port abban a szobában, ahová érkezik a baba. A youtube-n találsz húsleves főzéshez receptet, de megkérhetsz valakit arra, hogy segítsen neked.
2017. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Két ilyen jó nagytesónál nagyobb ajándék nincs!

Szerencsére tapasztalatból tudom. :)

Mindegy, mit készítesz, nagy örömöt fogsz vele okozni!


Nekem az esett a legjobban, hogy patika rendet csinált a család mindenhol. Ez az első hetekben nagy segítség volt, hogy csak szinten kellett tartani.

2017. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!