Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák: milyen apró...

Kisfiús anyukák: milyen apró ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

Keresztelőre (nem én leszek a keresztanya) vinnék a barátnőm kisfiának ajándékot, ajándékcsomagot. A csomag nagy része popsitörlő lesz, elég egyértelműen ezt kért a barátnőm. :)

Viszont szeretnék még valami olyasmit is vinni, ami tartós. Kisruhát már többször is kapott tőlem a baba.

Mit javasolnátok?


2013. szept. 18. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Alvós állat,puha pléd,babanapló
2013. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én egy jópofa gyerek-étkészletnek örülnék
2013. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Étkészletnek én is (műanyag). Esetleg rágóka, cumilánc, pépesítő cumi, műanyag előkék, kesztyű-sapka-sál szett, vagy valami fürdetőjáték, vagy valami mamusz-féle.
2013. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a pici ??

ÉN is alvós rongyinak,vagy egy jobb kiscipőre gondolnék.Tehát amit később viselhet. Azok is a Deichmannban 3-4 ezer körül vannak

Vagy esetleg olyan játékot ami kézségfejlesztős...későbbiekre gondolva

Mi pihenőszéket,sterilizálót,babakompot is kaptunk a keresztelőkor

A kérésünk az volt hogy ne pénzt,hanem olyan dolgot hozzanak amire mondhatjuk hogy ezt XY-tól kaptad/kaptuk..

Valamint nálunk szokás ékszert adni a babának ! Kislánynak fülbevaló,fiúnak nyaklánc

2013. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3 hónapos a baba, és van nagyobb tesója, tehát etetőszék, hordozó, játékok stb. vannak. Ezért vagyok gondban. Persze, a popsitörlő mindig jól jön, meg a ruhácska is, de csak azzal odaállítani?!

Ez a cipő viszont nem hangzik rosszul bár az még túl korai lenne, nem?

2013. szept. 18. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

4Es vagyok : szerintem nem korai..egy cipő mindig jó ajándék..vagy esetleg ha nem is cipő ,akkor egy bundás mamuszt,hasonló..azok is nagyon jók

Nem a rongymamuszra gondolok,hanem olyat amilyet télen hordozóban,babakocsiban ráadhatnak.nem merev talpúak,de gumis az aljuk

Az is jó ;-)

2013. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kreatív készlet,amivel anya megörökíti láb és kéznyomatot,keresztelő napját albumba teheti meg emléklapot,ehhez anyagok,eszközök.babanapló amiben első év eseményeit megörökli,beleteheti első kiszoknit/cipőt,hajtincset 4d-s fotót,születési fotót stb,családfát,első szavakat...később szép emlék lesz,te is megkezdheted s anyuka folytatja majd
2013. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!