Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukái!...

Anyatejes babák anyukái! Babátok hány naponta kakil, és mindig sikerül neki végül magától?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várnám akik babája több naponta kakil csak(5-7).
2010. máj. 18. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A kislányom 3 hónapos korától pontosan 6 naponta kakilt. Soha nem piszkáltam, nem mesterkedtem a gyakori kakilás érdekében, mert jó kedvű, kiegyensúlyozott baba volt. Nem fájt a hasa miatta... Na, de amikor aztán kakilt, bőven bepótolta minden alkalommal a kimaradást :D Egyébként anyatejes babáknál teljesen normális, ha csak heti 1x kakilnak, hisz az anyatej rosttartalma minimális, szinte teljes mértékben fel tudja dolgozni a picik szervezete.
2010. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam, mert amíg el nem kezdtük a hozzátáplálást heti 1x kakilt csak a fiam, de a 10 nap "kakinélküliség" sem volt ritka. Az orvos azt mondta, semmi baj, jól hasznosítja az anyatejet. Akkor soha nem volt kemény a széklete, nem fájt a pocija.

Hogy van-e összefüggés, nem tudom. De most, hogy már szinte mindent eszik, és csak 2x szopizik, most is csak 2-3 naponta kakil, viszont elég keményet.

2010. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiam minden kedden és szombaton reggel kakál, segítség nélkül- az elején zavart, mert kb. 2 hónapos koráig meg 5-6x kakált naponta, aztán egyből 5 napot nem-akkor vettem neki laevolac szirupot-az használt, és most is ha letelne a 4 nap, adnék neki.
2010. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!