Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck condor all in one vagy...

Hauck condor all in one vagy az Espiro vector 4 air a jobb babakocsi? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg linkelj róla képet, hamarabb kapsz segítséget :)
2010. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


VAGY


[link]

2010. máj. 19. 10:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves segítsetek, mert a városban, ahol élek, péntekig mindkét babakocsi akciós és szeretném az egyiket megvenni! Köszönöm szépen!
2010. máj. 19. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én mindenképpen az elsőt a Hauck condor all in one-t választanám. Ahhoz jár hordozó illetve mózes is. Könnyebb vele a közlekedés, mint a másikkal, viszont lehet, hogy egy kicsit nehezebb. A másik az Espiro nekem nem tettszik sem kinézetre, sem egyébként. Az első két kis kereke nagyon megnehezíti a közlekedést, ha nem sík egyenes terepen közlekedsz vele. Kevesebb minden is jár hozzá, illetve drágább is. Én semmiképpen nem választanám. Sok sikert, majd írd meg melyiket választottad :)
2010. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de amúgy az Espiro-hoz is jár minden, legalább is itt nálunk most úgy van. Amúgy én pont az Espiro felé hajlok, mert a másik sokkal nehezebb és kicsi az összes kereke, valamint az anyaga sem olyan jó. Az Espiroval csak az a baj, hogy irtó kicsi a bevásárlókosara, de azt kibírom.
2010. máj. 20. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mindig az előző vagyok. Ha te azt szeretnéd, akkor azt vedd meg. De csak akkor, ha sima utakon tudsz vele közlekedni, különben megkeseríti az életed egy-egy kátyú. Sok sikert.
2010. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül chippolino gemmát vettem.
2010. jún. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!