Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom hasra...

4 hónapos kislányom hasra téve ordít és nem emelgeti a fejét sem, a védőnő szerint ez baj. De 8 hetes korában meg szépen emelgette. Nagyon aggódom vav okom rá?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Na az én lányom 8 hónapos koráig így volt,mégcsak vissza sem tudott fordulni.A védőnőnk azt mondta hogy lusta.Igaza lehetett mert 5 hónaposan ült,6 hónaposan mászott,de forogni,meg hason feküdni nem akart.Nem csinált mást hason fekve csak sikítozott,és feküdt mint egy béka.Utálta ,előbb állt fel mint forgott.Szerintem ha másban megfelelően fejlődik ne aggódj,a gyerekek már ebben a korban sem egyformák.
2008. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát megnyugtattál,köszönöm!Amugy hasra téve,már fordulna visszafele,de közben úgy ordít.
2008. okt. 16. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Én pontosan így voltam a kisfiammal. A kisbabám 3 és fél hónaposan nem emelgette a fejét, holott két hónaposan többször is felemelte. Engem is megijesztett a védőnő. Aztán egyszercsak minden megváltozott úgy kb. 4 és fél, 5 hónapos korára. Már nem sírt, ha hasra fektettem. Elkezdte emelgetni a fejét. Hat hónaposan már hasról hátra és vissza is forgolódott, kúszott, néhány napra rá felkapaszkodott a bútor mellé és ott álldogált, le sem akart ülni. Érdekes, hogy ülni ekkor még nem is nagyon tudott, de már szépen járkált kapaszkodva a bútorba, kiságy rácsába oldalazva. Úgyhogy semmi pánik. Szerintem néhány hét, és minden oké lesz. Minden baba más és más, sajnos a védőnők nem tudnak ehhez igazodni, mert az ő fejükben van egy átlag, és aki annak nem felel meg, azzal szerintük gond van.
2008. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!