Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkára csiptethető légzésfi...

Pelenkára csiptethető légzésfigyelő vagy lapos?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?
2017. jún. 10. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk pelenkára csíptetős volt.
2017. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi a tapasztalatod? Elégedett voltál vele?
2017. jún. 10. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lapos van, Angelcare. 2 lapos,érzékel az egesz matracfelületen. Szerintem a pelenkára csiptetőst a nagyobb babák már le tudják "piszkálni" magukról. Mi legalább 1 éves koráig használni szeretnénk(kicsi oxigénhiánnyal született) ez tűnt praktikusabbnak.
2017. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A csiptethetős inkább annak lehet jó, aki nagy rizikófaktoros baba és babakocsiban, utazáskor stb. sem árt felügyelni.


Nekünk is 2 lapos van a kiságyban és szintén 1 éves korig használjuk majd. El sem tudom képzelni, hogy milyen kényelmetlen lehet arra a bütyökre ráfeküdni, márpedig néhány hónap múlva forogni fog a gyerek az ágyban. (mondjuk én eleve hason altatom a picit az első perctől)

2017. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csiptetoset vennek utolag. Lapos Angelcaret vettem, adhattam is el, mert nem akart a kisagyban aludni.
2017. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A ketlapos verzional lehet a ket lapot kulon hasznalni? Pl.: ha az egyiket kiságyba, a masikat mozeskosarba teszem es a szuloi egyseget epp ahhoz kapcsolom, amelyiken alszik a pici..... megoldhato a ketlaposnal?
2017. jún. 11. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, elegge egymas mellett vannak, es szerintem a bebior resze akkor mashogy erzekel, olyankor mindket lapot at kell tenni, a kisagyba egyebkent sem jo, ha csak egy van, mert siman lemaszik rola mar egesz picikent, aztan hibasan bejelez a legzesfigyelo, rohantok, hogy mi van, vegul kiderul, hogy a gyerek csak lemaszott rola. Mondjuk mozesbe nem tudom, hogyan kivitelezheto, hogy beletedd, gondolom, egy takaro ala esetleg belefer, de oda jobb a pelenkara csiptethetos szerintem. Viszont a SIDS ellen nem ved a legzesfigyelo, a szoptatas, haton altatas, es a biztonsagos egyuttalvas viszont igen.
2017. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!