Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogyha mi betartjuk amit...

Baj, hogyha mi betartjuk amit a tápszeres dobozra írtak?

Figyelt kérdés
Lányunk egy hós, 3-4-5 óránként eszik 120 mlt. Próbáljui tartani a 4 órát dd, ha nagyon nyűgös pl front van, 3 óránként eszik. Néha lelkiismeretfurdalásom van, ha nem adok próbáltam az igény szerinti eteést is de már rá van állva a fendszerre és tiszta ideges volt egész nap mert nem mindig az éhség a baja. Ő kéri amúgy 4 óránként csak már próbálujk átállni az 5 órára és 15 percenként kitologatni az időt. Egyedül akkor nem hagyom, ha nagyon sír, mert azt olvastam, hogy elvesztik a világba vetett bizalmukat ha nem hallgatunk a sírásukra.
2017. jún. 11. 03:20
 1/3 anonim ***** válasza:

De miert kell kibirnia 5 orat? Tudod milyen pici gyomra van? Miert nem adsz neki ha ehes,te is eszel ha megehezel,nem?

1 honaposan nem sok mas baja lehet.. :(

2017. jún. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jafnrétti ***** válasza:
58%
Egy egyhónaposnak miért kéne négy meg ötóránként ennie? Eleve nem értem ezt az időre etetést, de ha nálatok beállt az, hogy négyóránként kéri, akkor oké, de minek ezt szándékosan tologatni? Hidd el, tökéletesen tudja, hogy mikor kell enni kapnia, és jelzi is. Nem kell ebbe belepiszkálni.
2017. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, elvesztik a bizalmukat, főleg feléd és jogosan. Ha éhes, adj neki enni.
2017. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!