Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jol evo babam most 6 orankent...

Jol evo babam most 6 orankent ehezik meg. Igy napi 4×eszik 120 ml tobbet nem hajlamdo. Ejszaka 4 kor kel enni 150 ml. Nem tudom h ez igy jo neki vagy memjuk el orvoshoz? 15 hetes

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

7 hetes, 4 kilós lányom eszik 120ml-t 5x. Éjszaka nagyot alszik, nappal 4 óránként eszik. Ez megfelel az ajánlásoknak.

2x ilyen idős babánál nekem ez kevésnek tűnik. Súlya hogy alakul? Van olyan számítás, hogy kilogrammonként 150ml osztva az étkezések számával. Ahhoz mennyire közelít a mennyiség?


Persze megtömni nem lehet egy gyereket, de nem árthat megkérdezni az orvost/védőnőt, hogy szerinte rendben van e így.

2017. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez a problemam hogy 2 honaposan 900 ml et evett most meg 600-700ml kozott van. Egy hete csinalja es felek h ez nagy kulombseg. De nem birom eriltetni sem akarom mert egybol sir es kopi ki az egeszet. Gondoltam hatha van vki akinel volt hasonlo es megnyugtat h ez csak atmeneti allapot... kedden van vedonohoz idopontunk. Amugy 7200g volt 2 hete most 7100g.
2017. jún. 11. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogyni nem normális ebben az életkorban. Feltétlenül mutasd meg orvosnak. Inkább mondják, hogy csak egy kis semmiség, mint elfajuljon a dolog. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2017. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!