Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elektromos és porszívós...

Az elektromos és porszívós orrszívó közül melyik jobb? Pontosabban van-e olyan jó az elektromos, mint a porszívós?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem a porszívós hatékonyabb, az elektromos csendesebb. Nálunk az elektromos akkor volt jó, amikor csak folyt a trutyi, de a sűrűjével az már nem tudott mit kezdeni. Ekkor váltottunk porszívósra, és nagyon bevált. Azóta ha meg csak folyik, törölgetjük, max. kétszer porszívózzuk naponta.

-Macska-

2008. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Akkor ezek szerint érdemes elektromosat is beszerezni.
2008. okt. 16. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nekem csak elektromos van, de az is tökéletesen kitakarítja az orrot. Én a porszívóstól idegenkedtem, mert akkor kint kell lenni a porszívónak a lakás "közepén". (Másnál láttam.) Ahhoz meg gyakran használjuk, hogy állandóan előszedegessem. Ha mentünk vhová az elektromosat könnyebb belökni a táskába. :-)

2008. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Az előttem szólónak teljesen igaza van!!!! :)

Tökéletes az elektromos nekünk is az van "Pesztonka".

Nem ijed meg a baba a porszívó hangjától mert ez csendesebb és elemmel is működtethető.Ha mentek kirándulni akkor is tudod használni és kis helyen elfér.Szállodába,kempingbe nem adnak porszívót!!!

Boldog babázást!!!

4 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is Pesztonkát használtunk, arra írtam, hogy a sűrűjével már nem tudott mit kezdeni. De addig tényleg jó volt. A gyerekek meg szeretik a porszívót, jókat játszanak vele. Ha nincs elöl, akkor is kihúzkodják a helyéről, és orrszívósdit is játszanak vele. (Élesben már nem élvezik annyira, de nincs különösebb gond a leszívással.)

-Macska-

2008. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!