Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsődei várólistára bármikor...

Bölcsődei várólistára bármikor fel lehet vetetni a gyereket, vagy csak amikor beiratkozások vannak?

Figyelt kérdés
jövő héten lesz egy éves a kislányom, jövő szeptembertől vinném bölcsibe...
2010. máj. 19. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor be lehet vinni, én is most viszem majd kisfiamat, áprilistől menne.
2010. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetesen írattuk várólistára, hogy 2 évesen mehessen bölcsibe (113 várakozó van előttünk, úgyhogy így is kicsi az esély).
2010. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én egy éves korában irattam fel és két évesen fog menni, ha minden jól megy, de minden kiskaput meg kell mozgatni
2010. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bárikor jelentkezhetsz a bölcsődébe. 2 éve júniusban jelentkeztem, novemberben már ment a fiam bölcsibe...

Minden városban/kerületben másképpen vannak a szabályok... Van, ahol mint előttem leírták pár hetesnél is sokadik sorszámú, nálunk meg pár hónapon belül volt szabad hely. Van, ahol szinte vagyonnyilatkozatot kérnek, nálunk még munkáltatóit sem.

Szóval inkább menj el személyesen a kiszemelt bölcsődébe, s ott kérdezz utána, mert nagyon nagy különbségek vannak!

2010. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (Bp. XIV. ker.) még várólista sincs. Minden tavasszal van egy hét, amikor lehet jelentkezési lapot kérni. Azt, hogy kit vesznek fel, szociális alapon döntik el.
2010. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (XI.ker) minél előbb mész, annál nagyobb az esély. Én akkor voltam, mikor fél éves volt a fiam, hogy 2 évesen mehessen. Így sem biztos, hogy felveszik. A vezető azt mondta, hogy volt, aki születés után, amint megvoltak a papírok, már beiratta! :-o
2010. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!