Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma, joghurt teljes elutasita...

Alma, joghurt teljes elutasitasa. Ismeros?

Figyelt kérdés
Egy eves fiam, kb.egy honapja nem hajlando semmilyen formaban elfogyasztani ezt a ket dolgot. Nalatok is volt ilyen? Majd valamikor visszaterek rajuk.... Amugy idaig natur joghurtot adtam, neha tettem bele gyumit...most persze semmikepp nem keri. Egy evesen ti adtatok gyumolcsos joghurtot, uzletit?
2017. jún. 19. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen. Ha nem eszi, akkor éhes marad ennyi. Nem lesz olyan gyerek ,mint pl unokatesóm, hogy állandóan külön kell főzni neki, mert alig hajlandó valamit megenni. A válogatásról korán le kell szoktatni. Nincs olyan, hogy ebéd helyett csak csoki kell stb.

A gyümölcsös yoghurt egy nagy 0. Főleg az olcsóbb fajta. Kb 1 szem eper van az epresben is. Inkább csinálni érdemes : natúr + kerti gyümölcsök. A boltik sz@rok. Ha nincs kert, akkor piac.

2017. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

epp ez a gond, hogy ha a naturba beleteszem, akkor sem eszi meg

nem arra gondoltam, hogy ha reggel nem keri, egy ora mulva ujbol "konyorgok", hanem majd....par het mulva meg megprobalom

2017. jún. 19. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok, amikor megunják az eddig fogyasztott dolgokat. Aztán később vagy kérik újra, vagy nem.
2017. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!