Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hetesen normális, hogy...

3-4 hetesen normális, hogy egész nap alszik?

Figyelt kérdés

Ismerös babája ha enni kel fel, sem nyitja ki a szemét, ha félrenyel, erőtlen a köhögése. Olyan kis gyenge, pihegős.

Nekem két 3 éven alulim van, de ilyenre nem emlékszem, már nézegettek szépen, fejüket kezdettől tartotta mindkettő. Alvás terén mindkettő kevesebbet hozott, mint a tankönyvi minta.

Vagy ez a normális? Nekem és férjemnek is furcsa kissé, túl elesett, vagy nem is tudom..


2017. jún. 21. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Es ehhez mi kozod ? Jottel kibeszelni ?
2017. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő normális.

Az enyém is nagyon sokat aludt, ilyenkor kb mindig, pl fél évesen még 4 nappali alvása volt, 19 hónaposan végre átállt az 1 nappali alvásra, addig 2 volt. Jól fejlődik, nincs neki semmi baja, csak az átlagtól talán nagyobb lehet az alvásigénye. (Mint az apjának :D)

2017. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis részét láttátok a napjának, annyiból nem lehet megmondani. Az enyémeknél pl. ekörül volt, hogy egy ideig felcserélték az éjszakát a nappallal. Megpróbálhatsz max. óvatosan rákérdezni, szokott-e nézelődni...
2017. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha felkell enni akkor nincsen semmi baj. 3-4 hetesen az enyémek is rengeteget aludtak.

Eszik, alszik, kakál... Ennyi, ha éhesek voltak nyikorogtak egy kicsit.

2017. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most lehet meglepőt fogok mondani, de mint ahogy a felnőttek, úgy a babák sem egyformák.

Ha beteg lenne az orvos bizonyára jelezné és kezelnék a problémát. Ha meg csak simán elesettebb azzal nem lehet mit kezdeni.

2017. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiam 6 hétig evett-aludt, már büfiztetéskor beájult, aztán csak az üres pocakja keltette fel. 7 hetesen kezdett pár percekre ébren maradni evés után. Nekem ez volt a normális, és az volt szokatlan, mikor az újszülött rokon baba már 2 órája volt ébren.
2017. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem akkor nem megalapozott az aggodalmunk.
2017. jún. 21. 15:09
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, azzal még bővíteném a hozzászólásomat, hogy csúnyán besárgult a kicsim. A 2. hetét kórházban töltöttük, végig kékfényezték, infúziót is kapott. Addig ő is nagyon elesettnek mutatkozott, bár már akkor is tartotta a fejét hason, mikor vizsgálták.

Mire gondolsz, mi lenne a baja a babának?

2017. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hetes. Ma kajálni nyitotta ki a szemét. Eddig evett hajnal 4kor, 8kor, 11kor, 2kor... 15-20 perc alatt megkajált, utána 20-30 percet volt fent. Normális. De amúgy mi közöd az ismerősöd gyerekéhez? Ha őt zavarná, orvost kérdezne, nem téged.
2017. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tápszeres babák?
2017. jún. 22. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!