Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok egy nap kétszer főzeléke...

Adtok egy nap kétszer főzeléket a babának?

Figyelt kérdés
Lányom 10 hós lesz.Még szopizik,reggel-este,tízóraira gyümölcsöt kap,ebédre húsos/májas/halas főzeléket,uzsonnára tejpépet.Úgy veszem észre hogy az esti szopizás már nem elég neki.
2010. máj. 19. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor szerintem tápszerrel, később meg tejjel egészítsd ki. esetleg tejpéppel. estére szerintem felesleges még nekik főzelék
2010. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Estére kenyeret,vagy kiflit adj neki szalámival,vagy valamilyen tejtermékkel.
2010. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia ,mi is ennyi idősek vagyunk és ma szopi elött nemsokkal kapott főzit,mert kicsit többet sikerült tegnap készitenem és holnap már nem merném nekiadni.De egyébként én mindig szoktam neki ilyenkor este még valamit adni,álalában tejpépet,bár sajnos hiába mert 3 óra múlva ugyanúgy kel szopizni.Gondolom a "már nem elég nekivel"esetleg erre gondoltál,
2010. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom sem a tehéntejet sem a tápszert!!
2010. máj. 19. 22:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Uzsonnának kapja a tejpépet.Ha azt adnám neki estére akkor mi legyen délutánra?
2010. máj. 19. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Uzsira én pl.7gabonás pelyhet gyümölcsel,túrókémet készitek gyümivel,joghurt gyümivel,rizspelyhet gyümivel,sütőtökököt(én fagyasztottam le) sültalmával,de vehetsz bébidesszertet sütőtököst,és még babakeksz szintén gyümivel.
2010. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki főzeléket vacsorára, vagy tejpépet is lehet neki adni. Mi főzeléket ettünk, aztán szopizott, nagyot aludt (1* éjszaka felkelt és szopizott). Reggelit is elkezdhetsz adni, meg a tejtermékek is most kerülnek bevezetésre
2010. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden gyerkőc más, az én fiam pl. csak a tápszerrel lakik igazán jól...főzelékből egyszerűen nem eszik annyit ....

miért nem akarsz tápszert adni neki? 10 hónaposan szerintem még nem szükséges vajas kenyeret felvágottal ennie.... 1 éves koráig legalább napi fél liter tej alapú étkezésre van szüksége,. A tej (tápszer) este megnyugtatja a babákat

2010. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 hónaposak vagyunk szopizunk még mi is. Én is úgy tapasztaltam, hogy estére nem elég a szopi, vettem Milupa jó éjszakát tápszert. Nekünk bevált!
2010. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a tejpépet főzelékre cserélném.

Érdekes, hogy a tejpép engedélyezett nálad, de a tápszer és a tej nem... Kiváncsi lennék, szerinted mi a nagy különbség...

2010. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!