Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétszer kell főzeléket adni?...

Kétszer kell főzeléket adni? Akkor elrontottam, mert csak ebédre kap azt.

Figyelt kérdés

7 hónapos múlt. Tízóraira gyümölcsöt kap tejpéppel vagy rizzsel. Ebédre főzelék és uzsonnára eddig tápszert adtam még, mostanában tejbegríz, tejpép szintén gyümölccsel.

Nem jól csinálom? (A tanácsadóban egyik anyuka mondta, hogy főzelék kétszer van már.)


2009. dec. 14. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindig is csak egyszer adtam. Örülök ha azt is megeszi egyáltalán. :p Van amikor mást kell adnom helyette mert nem hajlandó megenni.

10 hónapos

2009. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Nálunk is gond lenne. Az enyém sem épp az ebédet kedveli a legjobban. Ha 160-180g-ot megeszik, örülök!
2009. dec. 14. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne tápszert adj neki,hanem magadkészítette főzelékeket,rendesen elkészítve,behabarva,husival.délben és este.A tejpép helyett is adj neki gyümölcsöket stb.Ebben a korban már szinte mindent megesznek,ha ízesen készítik el nekik.Legalábbi az enyémek megették.3 gyerekem van.
2009. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy 2x kell?

NÁlunk délben van főzelék, du gyömölcs v. joghurt v. pép, a többbi cici. 9 hónapos.

2009. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen áll. 8-9 hónapos kortól ajánlott a vacsira is főzi.

Én örülök ha ebédre megeszi a felét... Ja főzz neki majd öntsd ki a kukába én számtalanszor jártam így:(

2009. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy mondták, hogy kétszer kell főzeléket adni, de én is örülök, ha egyszer megeszi. Sokszor gyümölcsöt adok vacsorára is, vagy gyümölcsrizst (én csinálom).
2009. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam hogy kétszer kell. Az én kisfiam is csak ebédre eszik főzeléket.
2009. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 16:47

Fiam sem kapott napi 2x, már 10 éves.

2009. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!