Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy főzzem meg a csirkemellet...

Hogy főzzem meg a csirkemellet 7 hónapos babának? Elkezdeném adni a főzelékbe, apránként.

Figyelt kérdés
A gyöngytyúk melle is jó?
2010. máj. 20. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Vízet forralsz,teszel bele kevés sót és beleteszel egy lime-nyit. Arra figyelj,hogy ne főzd sokáig. Max 10 perc,hogy ne legyen beton kemény. Majd szétturmixolod a főzivel együtt. Jó a gyöngytyúk melle is a pulykáé is. Mi már esszük ezekez 5.5 hós.
2010. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a főzelékkel főztem együtt, felraktam a zöldségekkel :) fele annyi husi mint főzi, kb ez az arány
2010. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én megsütöttem, felkockáztam és be a fagyasztóba. Vagy levesben megfőztem, és ugyanúgy felkockáztam és be a fagyóba
2010. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a zöldségekkel együtt szoktam főzni egy fél csirkemellet. Ha kész, külön turmixolom a húst és jégkocka tartóban lefagyasztom, így több adag lesz belőle és ha kell máshoz csak kiveszek 1-2 kockát. A zöldség pedig lehet az amit már kaphat, nekünk megy a krumpli, fehérrépa, sárgarépa, zeller, ezekből lesz a főzelék neki ebédre.
2010. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legegyszerűbben erőlesként szoktam,icipici sóval,és sok zöldséggel,kevés vízben,és a főzőlével higitom.
2010. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyersen kockázom a husit és alufóliás csomagokként fagyasztom. Amikor felrakom a zöldséget főni, beledobok egy kicsomagolt még fagyasztott állapotban lévő husit. ÍGY pont egyszerre főnek meg és együtt aprítom.
2010. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!