Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, akinek a babája nem...

Van, akinek a babája nem szeret hálózsákban aludni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém, annyira szűk hely volt már a hasamban neki a megszületése előtt, hogy utálta, ha le volt fogva a lába.

Ha kevés hely volt a pocakodban, nem fogja bírni születése után a korlátozást.

2010. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem szeretett abban aludni, így nem is kínoztam őket! 2, 13hónapos kislányom van
2010. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerencsére 2 éves a kisfiunk és imádja:-)

mikor pici volt,annyira örült neki,mikor jött az este és meglátta a zsákocskát,tetszett neki,h benne van valamiben:-) és ez azóta sem változott:-)

2010. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Életében egyetlen éjszakát töltött hálózsákban. Őt látszólag nem zavarta, de engem frusztrált, hogy az egyébként örökmozgó babám egész éjjel meg sem moccant. Ha nincs rajta hálózsák, mindig felkúszik az ágy végébe. A hálózsákkal meg ott ébred, ahol letettem. Nekem nem volt jó érzés, úgyhogy többé nem adtam rá.
2010. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom azóta utálja, amióta forgolódik álmádban. Meg elalvásnál szereti a lábát emelgetni és a rácsnak támasztani. Zsákban ez szinte lehetetlen :) így már nem is próbálkozom vele... most 11 hónapos.
2010. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, amióta jár, nem szereti, mert nem tud benne felállni/járni. És betakarni sem lehet. SZóval élmény megoldani, hogy ne fagyjon meg éjjel. :)))

(Vastag pizsi + hősugárzó.)

2010. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én átalakítottam a zsákot, nadrágnak, így nem gáz ha kitakarózik mert a zsák melegen tartja és mozogni is tud. Ő mozog is, ha felkel éjjel átjön hozzám (nem rácsoságyban alszik), így nem esik hasra. 18 hós.
2010. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak nagyon köszi, szuper ötlet!!!!!!!

A lábratrácsratevő kislány anyukája :)

2010. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a fiam beleizzadt pici korában. pár hónapja elővettem 1et, kibontottam az alját, így menni is tud benne és mozogni is. most abban alszik, pedig már 2 éves.
2010. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!