Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek erdemes szelcsovet...

Csillka kérdése:

Szerintetek erdemes szelcsovet hasznalni?

Figyelt kérdés

2 honapos a babam es foleg reggel es ejjel nagyon gorcsos. Nem sir ejjel csak reggel de almaban is nyom es nyom alug akar a purc kijonni. Cseppek nem hasznalnak

A kerdesem az , hogy kell hasznalni a szelcsovet , mikor , maponta mennyit ?


2017. júl. 4. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi kb fél éves koráig használtuk. Nem rajongtam az ötletert, de muszáj volt, nem akarta kinyomni magatól. Sokszor az ,életünket, mentette meg. Aztán mikor már egyre több zöldséget és gyümit kapott megoldódott a probléma. Ha úgy érzed szükséges használd! Nekünk volt, hogy többször is kellett egy nap.
2017. júl. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a második gyereknél én is gondolkodtam rajta, csak az elsőnél nagyon szarul jártunk vele, így nem mertem. Az elsőt pár hetesen dokihoz vittük kakigondok miatt, aki megszélcsövezte. Kijött a kaki. Hazamentünk, és annyira begörcsölt a gyerek, kifeszítette magát és üvöltött. Felhivtam a dokit akinél voltunk, kijött megnézni, azt mondta menjünk be a kórházba. Bementünk, és kiderült hogy a doki felsértett neki valamit+ még vérzett is meg görcsölt.Szegény még 2 napig véreset kakilt. Úgyhogy a második gyerkőcnél maradtam a tornáztatásnál+ espumisan, angol víz stb.. Gondolom szakszerű használatnál nem lett volna gond.
2017. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is mindent kipróbáltunk, az összes cseppet, de semmi nem használt. Elkezdtük szélcsövezni és az vált be a legjobban. Mi minden este ,,leengedtük,, szegényt, de ha kellett, akkor napközben is. Én jó sok babaolajat nyomtam a csőre, így nagyon könnyen csúszott. Láttam az arcán, hogy megkönnyebbül.

3 és fél hónapos korában elmúlt a hasfájás. Nem szokott hozzá a szélcsőhöz! Tudott utàna pukizni, kakilni egyedül is. Óvatosan kell csinálni, jó sok krémet vagy olajat kell használni és akkor nem lehet vele felsérteni.

2017. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En is attol felek , hogy felsertem a vegbelet. Nappal es este nincs gond de ejjel es foleg reggel 2-3 orat sir mig ujra elalszik. Huzza a labait kinlodik de semmi es igy megy ez 2 honapja
2017. júl. 4. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Van az a puhabb anyagbol keszult, regi tipusu szelcso. Azzal tuti nem serted fel odabent.

Mi honapokig hasznaltuk, eletmento volt! Ha 1-1,5 napig nem volt szeklet, akkor furdes elott csoveztuk. Egyaltalan nem elte meg rosszul, sot. Gondolom megkonnyebbules volt Neki, igy egy nyikkanas nelkul szepen turte.

A hozzataplalas kezdeten magatol beindult a dolog, pedig en is feltem, nehogy hozzaszokjon a csohoz. De szerencsere most mar megy segitseg nelkul is, gondolom a gyumolcs-zoldseg sokat segit (viszont banan, alma, repa megfogja a szekletet, azzal majd vigyazzatok, ha mar elkezdesz kanalasakat adni. Erdemes vegyiteni pl szilvaval, sutotokkel, ilyesmi)

2017. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a szélcső világmegváltó találmány!


használata: kicsit bekrémezed popsikrémmel, majd óvatosan bedugod a popsijába. érezni fogod, hogy mennyire mehet, na meg hallani is, mert amint elég mélyre értél, szimplán leereszt a gyerek :D jó esetben csak azt :p


egészen puha szilikonból van a cső, nem kell félni, hogy ártasz vele. kíméletesebb, mint a lázmérő.

2017. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!