Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aloe spray vagy a gélt lassan...

Aloe spray vagy a gélt lassan 10hós babának lehet popojára használni?

Figyelt kérdés
Elvileg természetes anyagok vannak benne
2017. jún. 26. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Aloe First sprayvel kezeltem alig 7 hónapos babámat, akkor volt bárányhimlős.
2017. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!A forever aloe firstjében valóban természetes anyagok, gyulladáscsökkentő gyógynövények vannak.Valóban nagyon jó bárányhimlőre és a picik popsijára is és még nagyon sok mindenre használható.Az unokáim is szeretik. Jó választás, de persze az aloe vera gelly krém is az.Sok hasonló nevű, de más összetételű spray kapható, de a hatásuk sem olyan.Érdemes a minőséget, az eredeti foreverest választani.
2017. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van második. Azt elfelejtettem kiemelni, hogy csak a Foreveres termékek jók, a drogériákban kaphatóak már kevertek és tele vannak adalékanyaggal. Ott nem vennék és nem használnám a lányaimra.
2017. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazábol mar mindendben van karos anyag barmit hasznalnek ,pontozas meg tok veletlen volt 3.-as ...
2017. jún. 27. 07:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Kérdésem az lett volna babára használta valaki?
2017. jún. 27. 07:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Azért csak nézd meg a forever firsztjének az összetevőit és nyugodtan összehasonlíthatod másikakkal.Az gyógynövényeket, azok kivonatát tartalmazza.Igen az unokáimnál is használtuk a popsijukra is meg még sok mindenre, meg nagyon sok ismerős gyermekénél.Még nem voltak egy évesek sem, mikor megfázásra, köhögésre a torkukba is fújtuk. Azóta ha megtalálják a flakont nagyon gyorsan befújkálják a szájukba.
2017. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!