Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Ma a babámmal(2 hónapos)sétáltunk a parkban és leültem egy padra.Sok ember ücsörgött ott és a babám egy hatalmast pukizott.Tényleg hatalmasat,hangos,hatalmas és büdi is volt.Erre elég furán rám néztek az emberek,bár senki nem szólt semmit,azért 1-2 emberről le lehet olvasni azt a mondatot:Miért itt a parkban fingatja a gyerekét?De könyörgöm,ennyire buták nem lehetnek az emberek,egy kisbaba nem tud semmit sem visszatartani és ami kikívánkozik az kijön akárhol is van.Ti nektek mi a véleményetek erről?

2017. júl. 4. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még mondtam volna is, hogy: Egészségedre! :D

Én mindig örültem ha pukizott, mert tudtam, nem fog fájni a pocak :D


Amúgy később majd lesznek jobb helyzetek is. Pl amikor majd a buszon vagy boltban a sorbanállás közben kezd el majd sikítozni :D Az enyém épp ott tart.


De a publikus etetés és utána büfizés is hasonlóan cuki dolog. A babák szerintem pukizni is cukin tudnak :D

2017. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 jafnrétti ***** válasza:
Mivaaaan? :D Az enyém is szokott, még most, másfél évesen is néha, hiszen még meg sem értené, hogy ezt nem illik, és fizikailag is képtelen lenne még visszatartani. Ha egy baba pukizik vagy büfizik, az szerintem inkább vicces, mint megbotránkoztató, én mindig azt tapasztaltam, hogy idegenek is mosolyognak csak rajta, vagy szimplán nem foglalkoznak vele.
2017. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!