Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Het honapos babatok mit mikor...

Het honapos babatok mit mikor eszik?

Figyelt kérdés
Tudom megannyi kerdes volt mar, megis szeretnem tudni kinek mit eszik a babaja. Mit mivel kevertek ossze? Szeretnek valtozatos vitamindus eteleket adni neki!
2017. júl. 6. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem anyatejes. Délelőttbeszik vagyvsinlakot vagy 7gsbonás pépet. Üveges gyümölcs adok hozzá. Délibalvás után üveges bébiétel. Még nem főzök mert egyenlőre egy fél üveggel eszik csak. A többi még szopi.
2017. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggeli: tápszer

Tízórai: valami gyümölcs, néha üveges, néha én turmixolok neki,valamikor rakok a gyümölcshöz túrót vagy natúr joghurtot, de általában 7 gabonás pépet rakok bele vagy kekszet

Ebéd: főzelék/rizs/tészta hússal( csirke, pulyka, disznó)

Uzsonna:tejpép/joghurt keksszel /krémtúró

Vacsora: tápszer

2017. júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos.


- Reggel tápszer

- Délelőtt kekszes gyümölcs vagy zöldséges püré

- Délután (1-2 fele) tápszer

- 5 fele tejpép - simán vagy gyümölccsel keverve

- Este elalvás előtt tápszer


Magam főzök neki. Legutóbb cukkinit hámoztam meg (1 egész), répát karikáztam fel és ezt így kis vízzel lábosba dobtam egy teáskanál olajjal, megpároltam puhára, vége felé még belekockáztam 1 almát. Összepárolódott, le turmixoltam, két Aventes tejtartó pohárba öntöttem és kész volt két napi adag. Egyiket megette, másik hűtőbe ment.

De szoktam neki üvegeset is venni, ha pl nem akarok a zöldborsó héjával bíbelődni, passzírozni.


Amit eddig evett: alma, barack, sütőtök, cékla, krumpli, répa, borsó, cukkini, paradicsom.

Ezeket szépen lehet kombinálni.

Amúgy én innen keresek ihletet: [link]

Be lehet küldeni recepteket, kornak megfelelőt. Persze én még a 4 hónaposakat nézem, mert pl a húsnál még nem tartunk, de ezt te is látod mit tudsz vagy akarsz neki adni ezekből.

2017. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!