Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért baj ha a baba lábújjh...

Az miért baj ha a baba lábújjhegyen próbál menni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra amikor a kompba lábújjhegyen van, vagy amikor a bútorok melett lábújjhegyen toporog. Mikor fog teli talpra lépni? Az baj ha csak sokára?
2010. máj. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy nem gond, ha eleinte lábujjhegyen járkál.
2010. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én unokahúgom lábujjhegyen sétált egy jó darabig. Pár év beletelt, mire leszokott róla, olyan cuki volt, ahogy ment:D

Most lesz 9 éves, nincs semmi baja:D

2010. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha magatol megy ugy nem gaz, a kompban az kenyszertartas es azzal van a baj. Majd leszokik rola, de azert erdemes tornaztatni a labat.
2010. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a lábujjhegyezés idegrendszeri problémára utalhat, azért nem szokták szeretni. a kompban járás nem ugyanazt a járástechnikát tanítja meg, mint amikor feláll magától és úgy próbálkozik, így a komp miatti lábujjhegyezés hátráltathatja a járás kialakulását.
2010. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az utolsó hozzászólónak teljesen igaza van, semmiképpen sem jó, a fejlődő csontocskáknak sem!
2010. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki kiskorában úgy járt. Ma már elmúlt hat éves és még mindig lábújjhegyen jár
2010. máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is lábujjhegyen állt, mikor elkezdett kapaszkodva felállni. Azért úgy sokkal nehezebb állni, és bizonytalanabb is, mert billeg. Neki az okozta, hogy a vádlija környéke túl feszes volt, tehát nem ő tehetett róla. A Dévényes tornán ezt is kikezelték.
2010. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!