Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babámat az elmúlt 2...

1 hetes babámat az elmúlt 2 napban csak 1,5-2 órával a szopi után tudom nagy nehézségek árán elaltatni. Milyen módszerrel tudom gyorsabban álomba szenderíteni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet hogy érzi ezt a csunya idöváltozást a kicsik nagyon érzékenyek erre, ezt át kell vészelni, nálunk is voltak ilyen hullámok. Kitartás...!

2008. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok az előttem szólónak.Én tök hülyeségnek tartottam amikor azt mondták hogy a baba az időváltozástól nyügi, vagy nem alszik.De megfigyeltem és tényleg van benne valami, nyugi el fog mulni.

Üdv:6hetes anyuka

2008. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem hamar el fog múlni ez az idő, mert már alig alszom :)
2008. okt. 17. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, ha látod hogy fáradt de mégis kapálózik kis kezével és nem alszik, az azért van mert akaratlanul mozgatja kezét ami bemegy a látóterébe. viszont még nem lát rendesen és azt hiszi valaki jött és pl fel fogja venni, vagy valamit csinálni fognak vele ezért éberen figyel. én egy nagy pelusba (kifogó) bugyoláltam (sarkára tettem a fejét, két oldalsarkát áthajva alátettem, minha bepólyáztam volna, fontos hogy a kezeit a mellkasára tedd, mert így volt a pocidban) és már aludt is. Régen ezért volt divat a pólyába kötözés, de itt azért ki tud bújni ha nagyon akar. Ja: a babák alvási szakasza 20 percig tart, közben többször kinyitják szemüket, olyan mintha megébredne de nem, csak bambulnak és visszaalszanak.

szép álmokat!

2008. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!