Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok 17 hónapos babátoknak...

Adtok 17 hónapos babátoknak felvágottat?

Figyelt kérdés

Ahogy a többi anyukával beszélgetek, mindenki ad már a hasonló korú gyermekének virslit, párizsit, stb. Én úgy gondolom, egy ennyi idős babának nincs szüksége arra a sok "egyéb" dologra, ami ezekben a termékekben benne van.

Természetesen húst, tejterméket adok a Kisfiamnak.

A véleményetekre lennék kíváncsi. NEM szeretném, ha vita lenne, csak érdekel, Ti hogy csináljátok!


2010. máj. 21. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16 hónapos és adok neki,már 1 éves elmúlt amikor kapott virslit,csirkemellsonkát még hamarabb.zsíros husokat nem eszik,de csirkemellsonkát,1 héten egyszer virslit igen.Nem hiszem hogy ártana neki,ezek az adalékanyagok mindenbe benne vannak,lehet azzal csinálok nagyobb bajt ha csak későn adok neki.
2010. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen,bár nem mindig eszi meg.

Hadd jegyezzek meg valamit,nem kötekedés,csak infó.

A "nagyüzemből" származó baromfihús (amit a legtöbb üzletben vásárolunk) is tele van nyomva gyógyszerrel,antibiotikummal azért,hogy a csirkék 4 hét alatt felhízzanak vágásérettre.

Szóval ebben sem bízhatunk,sajnos így is sok "egyéb" kerül oda,ahová normál esetben nem kellene.

2010. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En meg nem talalkoztam olyannal, aki nem ad a babanak valamilyen felvagottat. En is adok mar egy eves kora ota, persze nagyon megvalogatom, hogy mit es mennyit.
2010. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-13 hónapos korától kap. Heti 1-3. Májast, csirkemell sonkát, virslut, szalámit.
2010. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bírálatmentes válaszaitokat! Ezek szerint csak én aggódom túl a dolgokat.:-(
2010. máj. 21. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!