Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok 17 hónapos babátoknak...

Adtok 17 hónapos babátoknak felvágottat?

Figyelt kérdés

Ahogy a többi anyukával beszélgetek, mindenki ad már a hasonló korú gyermekének virslit, párizsit, stb. Én úgy gondolom, egy ennyi idős babának nincs szüksége arra a sok "egyéb" dologra, ami ezekben a termékekben benne van.

Természetesen húst, tejterméket adok a Kisfiamnak.

A véleményetekre lennék kíváncsi. NEM szeretném, ha vita lenne, csak érdekel, Ti hogy csináljátok!


2010. máj. 21. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Adok.Na nem mindig ezzel tömöm, de kap többször egy héten.Szereti is.
2010. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szia,


én 12-13 hónapos kora óta adok neki ilyeneket, szereti, a virsli nálunk nagy kedvenc. ahogy gondolod, az én véleményem szerinte nem ártasz vele a kicsinek :) ezt a kérdést azonban mindenki máshogy fogja megválaszolni :)


Ági

2010. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom most 16 hós de imádja a párizsit a virslit, a sonkát. Szerintem semmi baja sem lesz tőle a babának.
2010. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, adok. 17,5 hónapos most, 13-14 hónapos kora óta kap. Felvágottból a csirkemell sonkát kapja (azt amelyik igazi, tehát szálaira szétszedhető!), és a virsli is nagy kedvenc (Füstlit vagy Orsit, vagy Frankfurtit veszünk általában).
2010. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 14 hónapos a lányom és reggelire vagy uzsonnára felvágott van. Inkább sovány húsokból készültet adok,de azért mert mi is ezeket szeretjük.
2010. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi csak elfelejtettem írni hogy egy 17 hónapos már nem baba. Jó ok, nem kell tömni, ebben teljesen egyet értek veled, de azért lehet szívesen megenné a felvágottat is egyszer-egyszer.
2010. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Adok én is a lányomnak. Másfél éves. Egy nap egyszer (vagy reggelire vagy uzsonnára) kap felvágottas kenyeret retekkel, paradicsommal, vagy májkrémes kenyeret. Illetve kap vajas kalácsot is, néha rárakok egy szelet sonkát.


Virlsit is eszi, szereti, sőt, ha már semmit se hajlandó enni (mást) akkor a virslit mindig megeszi. Persze a minőségibbet vesszük meg.


Szerintem ez kell az egészséges és kiegyensúlyozott étrendhez. Nem mellesleg, ha bölcsis lenne, ott már rég kapnak ilyesmit.

2010. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ahogy elnézem a válaszokat, eddig egy "ellenzője" sincs a dolognak :))
2010. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14 hónapos, és néha kap egy kis virslit és felvágottat is, már rég óta.
2010. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17 hós, pár hónapja kap füstlit, néha párizsit, de inkább csak sajtot.
2010. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!