Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes terhes vagyok, ez...

6 hetes terhes vagyok, ez elott nem gorcsolt a hasam most pedig egyre gyakoribban . Sokat járok pisilni is . Szerintetek baj van a babával? Mi lehet? Mot éreztetek ti amikor meghalt a magzat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gondolj egyből a legrosszabbra a görcsre szedj magnéziumot vagy pluszt igyál. És gratulálok :)
2017. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a legrosszabbra gondolni rögtön.Én végig görcsöltem,volt,hogy nagyon,és minden rendben volt.Magnézium,és pihenj sokat.A meleg is rá tesz szerintem..
2017. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idegesség is roppant sokat árt. Szóval ez leggyakrabban nem azt jelenti, hogy a magzat meghalt, mindössze azt, hogy a szervezeted jelzi, hogy kicsit többet pihenj.


Feküdj, igyál sok vizet (igen, akkor is ha mégtöbbet pisilsz) szedj magnéziumot.


Pár nap és jobb lesz. Egyébként meg ha nagyon nem nyugszol meg menj el inkabb a dokihoz és neki is említsd meg, mert az idegeskedés meg a negatív gondolatok a legrosszabb amit tehetsz most. Meg fog nézni.

2017. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat :)
2017. júl. 17. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!