Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettetek/vannétek 1 éves...

Mit vettetek/vannétek 1 éves szülinapjára kisfiatoknak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi babatelefont vettünk,azt amelyik tanítja neki az abc-t,meg a számokat.Imád vele telefonálni.
2010. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Annyi mindent kapott, hogy mi nem is vettünk neki semmit. De a legjobb ajándékok ezek voltak: nyuszika (olyan mint a kis motor), formabedobó, építők...
2010. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem lanyom van de feler egy fiuval!:-)Jovo vasarnap lesz 1 eves.Mi 3 reszes biciklit vattunk neki.Szerintem imadni fogja!
2010. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pont ma 1 éves a kisfiam.Nagyszülőktől tolhatós kisautót kapott(ami olyan mint a tricikli).Tőlünk pancsolós medencét+építőkockát+1 Barcelonás foci melegítőt az apjától:-)).A többit még nem tudom,mert ma du jön a rokonság köszönteni:-))
2010. máj. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jövő hónapban lesz a lányom 1 éves, egy jó minőségű puhatalpú cipőt kap, egyik nagyszülő-pártól Grimm vagy Andersen mesekönyvet kérünk, a másikaktól még nem tudom. Próbáljuk nem elkapatni, nehogy úgy járjunk, mint unokahúgoméknál, ahol kiskorától fogva egy millió ajándékot kapott a gyerek, és most már sajnos nem tud örülni semminek.

Valami nagy össznépi játszódélutánt tervezünk.

2010. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Babám jövö héten lesz 1 éves,mi triciklit vettünk neki,meg egy müanyag játékot. A rokonoktól nem tudom,mit fog kapni,de a triciklit szereti :)
2010. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tesóm imád takarítani. Az első szülinapjára pedig kapott

-játékporszívót

-kisteherautót

-kistáskát

-ruhát :). Így az egészu rokonságtól össz-vissz ennyi, de a legjobbna a tortának tudott örülni:D

2010. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia, most volt 1 éves a kislányom, ő unisex ajándékokat kapott amik a legjobbak voltak: tolókaros tricikli (imádja) gomba tetős medence (most a legtutibb ebben a hőségben egész nap benne van) és kiscipő most tanul járni!
2010. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bébi taxi,tricikli,kismotor,frisher price-os játékok(remélem jól írtam),formabedobó,homokozókészlet,kismedence,kisautó,én ezek közül vennék valamit.hirtelen ennyi jutott eszembe:)és igaza van az egyik válaszolónak,nem kell sok ajándék,mert később semminek nem fog örülni.inkább legyen egy óriási szabadtéri babazsúr,mint 20 000-30 000 ft értékű játék.
2010. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hét múlva lesz 1 éves. A járókát már megkapta. Babzsákot fog még kapni és formabedobót, a többit nem tudjuk még.
2010. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!