Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » December vegen, januar elejen...

December vegen, januar elejen született babak anyukai! Mit tud mar a porontyotok? Mekkora? Hanyszor kap enni, mennyit es mit?

Figyelt kérdés
Az en kislanyom jan. 6.-an született, ebedre mar fözeleket eszik, bar meg kicsi tejecske jar hozza. Ö tapszeres. uzsonnara van meg kicsi gyümi, a többi etkezes termeszetesen meg tej. kb 2dl/ etkezes. 6900 g, hason mar egesz jol elboldogul,ügyesen tartja a fejet, bar nagyreszt meg ala kell kisse tamasztanom a mellkasat (ez mar haladas, regen csak siras volt hasonfekveskor) egyszer ketszer sikerült a hatara fordulnia de nem virtuoz benne:) ha felemelem szepen tartja a fejecskejet, forgatja a nyakat elnezelödik. Nemreg ota ugy csinal mint aki fel akar ülni, az egesz gerincet megemeli a fejevel együtt. ha tartom neki az ujjam azon is probalkozik neha felhuzockodni, meg nemnagyon sikerül, de latom , hogy probalgatja. Nagyon sokat foglalkozunk vele, mozgekony baba is tulajdonkeppen, ügyesen fog dolgokat ket kezzel, nezegeti, szajaba veszi azokat en megis ugy erzem, hogy azokhoz kepest akik itt irnak, hogy mar maszik es lassan üldögel a babajuk, kicsit le vagyunk maradva. szerintetek? Nem vagyok elegedetlen vele, mert ügyes es okos csak nemszeretnem hogy ne vegyek eszre valami lemaradast.
2010. máj. 21. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem január 25-én született a kisfiam, és hasonlóakat csinál mint a tiéd, szerintem egyáltalán nincs lemaradva, de tartsd azt is szem előtt, hogy nem minden baba egyformán fejlődik. Mi is megfogunk mindent, ha a kezébe adom, tartja a fejecskéjét és forgatja. Mászni és felülni i sem tudunk, sőt hason sírdogál, mert próbál mászni és nem jön össze neki, ezért felmérgesíti magát.
2010. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nekünk is csak par hete mult el. egesz jol elvan mar, de aztmondjak akkor lesz az igazi ha magatol hasra fordul. es a te kicsid majdnem 3 hettel fiatalabb, szoval ügyes sztem :))
2010. máj. 21. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam január 5-én született. Nem vagytok lemaradva, vagy ha igen, akkor mi is:)). Nem forgolódik még, már látom, hogy próbálkozik, ha valami érdekeset lát, tekeredik utána. Hason elvan, mert aludt sokat úgy. Nekem is szépen húzza fel magát ülésbe, sokat nevet, sőt, már hangosan is kacag. Mi tápszeresek vagyunk, de ebédre már ő is kap gyümit, vagy főzeléket, mellém még tápit is. Uzsonnára ma adtam először tejpépet. Kicsit tartottam tőle, mert abban van tejfehérje, de semmi baja nem lett tőle. Az én kisfiam 9 kg. :DD
2010. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jo, megnyugtattatok:) szep nagy babad van, biztos nincs problematok az evesekkel, mondjuk hal´Istennek nekünk sincs, sosem volt.
2010. máj. 21. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Hát ja, elég nagy :)) A doktornéni is csak mosolyog rajta, milyen fidres-fodros. sajnos már volt beteg, és mikor vittem át a dokihoz, kérdezte, hogy eszik-e. Mondtam, akár milyen sz@rul volt szegénykém, a kaja mindig lement a torkán. Úgyhogy amíg eszik, baj nincs. :))

2010. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!