Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sterimar orrspray-t lehet...

A Sterimar orrspray-t lehet recept nélkül is kapni? Náthás és tüsszög 10 hetes babám. Nincs láza. Szombat lévén nincs lehetőség dokihoz vinni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tegnap emiatt vittem dokihoz és semmi baja! Talán száraz a levegő?

Az orrsprayt lehet recept nélkül kapni! De olcsóbb a Fluimar. Én ilyet vettem. 1000 Ft körül van, ha jól emlékszem. De van egy ennél olcsóbb is, a gyógyszertári készítmény. Úgy tudom, nem vénykötelesek.

Üdv

2008. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ne vegyél olyat ami hajtó gázas és a sterimar az.A fluimar nem az és ugyan az,de mi pl a gyógyszertári sóoldatos orrcseppet használjuk,olcsóbb és ugyan az mint a többi,nagyon jó sztem ilyet használj!
2008. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi a Nasivin 0,01% használunk,ezt ajánlotta a gyerekorvos, mikor náthasak voltunk.
2008. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is náthásak voltunk, kaptunk a dokitól cebiont- C vitamin- nasivint babásat és sterimart. Porszívóztuk az orrát. Éjszakára kamillát párolgtattam az ágya mellettt. Meg én készítettem házilag sóoldatot és leginkább azzal csepegtettem és úgy szívtam ki az orrocskáját.
2008. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!