Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortòl volt babátoknak...

Mikortòl volt babátoknak kedvenc plüss állata?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
3,5 és 1,5 éveseim vannak, egyik sem foglalkozik a plüssökkel azon túl hogy lepakolják őket a polcról
2017. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyermekemnek kényelemfüggő a dolog.


Ragaszkodása soha nem volt kabalákhoz,csak az autok es autos mesekönyv, bölcsiben is az segitett átvészelni a beszoktatást.


De pl kb 10 hosan vendégségben kapott alváshoz egy babanagyságu holdat (kicsit félköralaku kitömött vászon) azt annyira ölelte, el sem lehetett tőle venni alvásnál. Én nem találtam hogy vegyek neki, de lehet kedvence lett volna.

Es kb két évesen kapott egy bárányt ami nyithatp csukhato párnának is jo, ölelheto is mert "elfekszik" a hasán, azzal megbarátkozott ugy, hogy már nem cserélgetjuk az alvo dolgait, csak az kell. De pl viszi kirándulni is néha, felülteti a bicajra, stb, de nem keresné, ha eltűnne, nem lenne sírás, nem "függő".

2017. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végig mellette volt a kiságyban egy rongyi állatka, először rögzítve, nézegette, később fogdosta. Annyira érdekelte, hogy mikor már nem állt fenn a veszélye annak, hogy megfullad tőle, ha pl a fejére kerül, leoldottam és azóta is vele alszik. Kb 10 hónaposan már kimondottan szerette alvásnál. Most 2 éves lesz, mindig vele alszik, néha nappal is kéri, hogy vegyük ki a kiságyból, és ölelgeti. Mostanában van még pár plüss, amiket szintén elkezdett szeretgetni.
2017. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!