Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes baba mennyire...

Pár hetes baba mennyire aludhat puha kis szivacson?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nekik kemény fekhely kell (kókuszmatrac). De például nekünk a babakocsinkba semmi bélés nincs, így egy 2 centis puha szivacsot szoktam alárakni. Viszont csak most gondolkoztam el azon, hogy ez árthat neki? Hiszen ez mégse a kemény kókuszmatrac kategória. Valaki tudna ebben segíteni?
2017. júl. 21. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem sokat van a babakocsiban, akkor elmegy. de pl ha sokat alszik benne, akkor nem jó. azért kell a kemény szivacs alájuk, hogy a gerincét egyenesen tartsa. nekik még puhább a csontozatuk, ha sokat van puha szivacson, hamar könnyen gerincferdülés lehet belőle.
2017. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak 2 cm vastag a szivacs, akkor az simán mehet. A babakocsinak is van annyi bélése. Abba ha belefekteted kb olyan lesz, mintha nem is lenne. De rakhatsz alá valami babatakarót is.
2017. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!