Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem jók a siesta...

Tényleg nem jók a siesta cipők? Ne vegyek akkor ilyet a babámnak?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy másik fórumon,hogy állítólag nem ajánlják,mert harántemelősek...akkor most mi legyen?
2010. máj. 22. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
ez mindenkinek a saját döntése, h puhatalpút v harántemelőset ad-e a babájára. én speciel a puhatalpúak pártján állok, a fiamnak pediped flexe és elefantenje van. jók még pl. a shooshoos cipők is, átmenet a puha és a fix talp között, jó rugalmas és nem emelős egyik sem.
2010. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ortopéd orvos is ellenzi a haránt emeléses kiscipőket, mert a babák bokaizmai ellustulnak és bokasüllyedése lesz a babának. Ezért javasolják inkább az egyenes, puha talpú cipőket. A szomszéd kislánynak is első perctől siestát vettek és most gyógycipőt kell hordania mert bokasüllyedése lett. Nekik az elefanten cipőt mondták, hogy azok nagyon jók, de nekik már gyógycipő kell mindenképp. Mi is elefantent vettünk.
2010. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát a siestat tudtam volna e.p.kártyára megvenni,de akkor nem ér ennyit a dolog.Megnézzük az elefantent.A siestak mind harántemelősek?A sholl-ról tudtok valamit?Múltkor láttam azt is,de nagyon keménynek tartottam a talpát...

köszönöm az eddigi válaszokat,várom a többiek véleményét is.

2010. máj. 22. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mindkét gyerekem siesta cipőt hordott az első lépésüktől kezdve,és nekünk jó volt!

6 és 8 évesek a gyerekeim és nem lúdtalpasak és bokasüllyedésük sincs!

2010. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van olyan szieszta is ami nem harant emelös. Nekünk is olyan van. De en pont ezekert az okokert mindig nagyon megnezem a cipöket es mindig masfajtat veszek. Eddig volt egy nagyon jo nike egy adidas egy siesta es geox cipönk(ez nagyon jo) Persze több cipönk volt, csak ezekkel 100%ban elegedett voltam :D
2010. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én emelőset veszek kisfiamnak, 3-an vagyunk tesók, mind hárman Siestában jártunk, nincs lúdtalpunk, se más gondunk.Így én emelőset vettem kisfiamnak jelenleg Falcon van.
2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A siesták közül sokban nincs, vagy csak nagyon pici a harántemelő. Én megmutattam dokinak (sportorvos) a cipőt, amit vettem, ő azt mondta jó. Én maradok a siestanal.
2010. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb minőségű cipők a Siesták. Tökéletesen tartják a lábacskákat, szellőznek és strapabíróak ami nem hátrány egy 1-2 éves gyerkőcnél:) A lányom 2éves csak Siestát hord és semmi baja a lábának, én 24vagyok csak Siestat hordtam és hordok is és semmi bajom
2010. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaj de jó,hogy még írtatok,akkor mégis csak tudok neki rendes cipőcskét venni,akkor megyünk a siesta a boltba ott is rákérdezek majd mindenre pontosan.Kisfiam úgy nézem én,hogy elég szépen tartja a lábát,bokáját,nincs o lába,soha nem erőltettük neki a felállást,állást napról-napra többet sétál már a széket tolva,vagy a babakocsit,nem szeretném elrontani a kis lábát,az enyém már úgyis nagyon lúdtalpas sajnos:(((Fáj is eleget,derekam,lábam:(((

Köszönöm még egyszer a válaszaitokat.

2010. máj. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!