Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakan kap 14 hónapos...

Milyen gyakan kap 14 hónapos körüli gyereked nasit?

Figyelt kérdés

Nálunk 4 féle nasi van itthon, túró rudi, dörmi maci (joghurtos banános), kubu gyümölcspüré és babapuding.14 hónapos kislányom sok mindent megeszik és szeret de vékony, illetve ha fogzik akkor majdnem mindent elutasít.Ezért a felsorolt nasik közül minden nap kap egyet.(a túrórudi csokis részét én eszem meg, csak a túrót kapja meg)Sohasem adom őket rendes étel helyett, rengeteg gyümölcsöt és zöldséget kap.Szerintetek túl sok a nasi?Első gyerek nincs tapasztalatom...Az ismerettségi körömben is kérdezősködtem, de valaki azt mondta, hogy nyugodtam mehet így mert egyáltalán nem sok, valaki meg azt, hogy egy héten max. 2 alkalommal kapjon ilyesmit.


Kérlek Titeket, ne bántsatok miatta, csak írjátok meg ha nem jó az elképzelésem ezzel kapcsolatban.


Nagyon köszönöm!



2017. júl. 22. 22:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt!Nálunk a gyümölcs "bele van építve" a tízóraiba, ebédbe vagy uzsonnába.Biztosan nem fogok minden nap adni neki azokból amit felsoroltam (kicsit túlzásba estem, mivel nagyon vékonyka), de azért az utolsó válaszoló elég durván fogalmazott, hogy ezek sz.arok lennének.Pont az olyan szülők miatt lesznek a gyerekek zugevők, mert "nehogymá megegyen a gyerekem egy rudit, mert az nagyon egészségtelen..."Ismerek is ilyen gyereket, az anyja nem enged semmi sz.rt otthon enni, nagymamáéknál meg a gyerek aldugja a nasit a táskájába, hogy anya meg ne találja, de majd otthon szeretné megenni.Szóval erről ennyit.
2017. júl. 23. 23:02
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo, de a te gyereked epphogy kinott a csecsemokorbol, konyorgom meg csak 14 honapos!

Ne kezd mar most a dormit meg a turorudit, mi lesz kesobb ? Ha mar ovodas lesz es keri ?

2017. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha elolvastad a legutóbbi írásomat láthattad, hogy leírtam, hogy elszaladt velem a ló, és nem fogok napi szinten adni a gyereknek.Azért is kérdeztem itt anyukákat mert komolyan érdekel a véleményük, tapasztalatuk.Ha ovis lesz és kérni fog egy dörmit, vagy egy rudit nagyon fogok neki örülni, hogy nem csokit, vagy chipset kéreget.Úgy gondolom egy túró rudi legyen a legrosszabb amit megeszik.
2017. júl. 23. 23:18
 14/14 anonim ***** válasza:
35%

Biztos vagyok benne, hogy zugevő lesz az a gyerek, akit nem szoktatnak arra, hogy minden nap édes sz*rokat egyen :)

És igenis szarok ezek, semmi más. Puszta cukor, feldolgozott szénhidrát. MINEK mérgezzem vele a gyerekem?

Nem elég, ha akkor kap ilyet amikor már elég nagy, tud szólni mert megkívánja, meglátta valahol, valakinél? Nem értem, hogy minek kell ilyenekre DIREKT RÁSZOKTATNI, amikor még évekig meglenne nélküle.


És nem vagyok egy ősanya, aki pl. nem készít tortát a 2 évesének mert úristen cukor van benne, vagy nem ad neki semmit, ami édes, csak egyszerűen nem értem, hogy ami ipari sz*r és semmi haszna belőle, azt minek tömjem rendszeresen a gyermekembe?


Ott a joghurt, 100%-os gyümilé, gyümölcspürék, friss gyümölcs, esetleg zabkeksz, zabkása, pont elég édes az egy gyermeknek, felesleges a túlédesített sz*rokra szoktatni.

2017. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!