Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog már elindulni?

Mikor fog már elindulni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 12,5 hónapos múlt,eddig mindent időre csinált,hasról hátra és vissza,kúszás,mászás,már 8 hónaposan felállt az ágy mellett,11,5 hónapos volt mikor kapaszkodás nélkül is felállt már,fel és le is tud mászni az ágyról,a járókából is ki tud mászni,de egy hónapja csak feláll és kész,nem indul el..:( mikor fog végre elindulni?Úgy várom már..:) A másik hogy tapsolt is meg pápázott is meg mutatta mekkora lesz egy hónapja,de azóta már ezt sem csinálni,ezt is csak pár napig..ezeket miért felejtette el? Köszi a válaszaitokat!

2017. júl. 23. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:

*csinálja

És még annyit hogy az ágy mellett tud menni,engem az érdekelne h mikor fog önállóan kapaszkodás nélkül menni

2017. júl. 23. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért sürgeted? Miről marad le? Még van fél éve, hogy elinduljon.

De a nagyátlag is csak 15 hónaposan indul el. Még addig is van bő 2,5 hónap.

2017. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lányom 10 hónaposan állt fel kapaszkodva és rögtön el is indult a bútorok mellett. 14 hónaposan ment pár lépést kapaszkodás nélkül, és 15 hónaposan indult el rendesen. Bőven van még ideje elindulni.
2017. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az en gyerekemnel 8 honap telt el a felallas es a tenyleges jaras kozott. (14 honalosan indult el rendesen)
2017. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugtattatok,csak már mindenki kérdezi hogy megy-e már,meg körülöttünk az egyidősek már járnak.
2017. júl. 23. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak 5 hónap kellett, hogy a bútor melletti lépegetésből segítség nélküli járás legyen. Mindenki kérdezgette kb hetente tőlünk is, hogy jár- e már. Most, hogy elindult, mindenki meg van lepődve, hogy ilyen hamar jár..Az én kisfiam 14 hónapos, korrigáltan 12 hónapos.
2017. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az en 3.om majdnem 15 hos volt mire stabilan egyedul elindult.

Sokaig csak ugy setalt,hogy fogta a kezunket.en is alig vartam mar,hogy magatol menjen,mert hat azert dolgom is lett volna,azon kivul,hogy vele setalgatok fel-ala.de ha elengedtem a kezet orditott mint a sakal....

A nagyok pl elobb indultak el.mindketten a elso szulinapjukon mar lepegettek egyedul.a nagyobb mar szep stabilan,a kozepso meg olyan kis instabilan.de egyedul.

Minden gyerek mas,ne aggodj.

2017. júl. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt ne csináld hogy csak azért járjon mert kerdezgetik meg összehasonlítgatod másokkal!!!! Rá figyelj, neki örülj, elég szomorú ha később is, suliban stb is másokkal példálozol majd neki. Biztos tudod hogy minden gyerek más. Ha csesztetnek, ne találkozz velük
2017. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!