Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar a kisagyban magatol...

Ha mar a kisagyban magatol felalt felig az othos babam, mikor fog elindulni?

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek igy?es azoknak mikor indult el a pici?

2015. nov. 16. 07:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:

Hű... :D :D.. hát ki tudja?

Nekem 6 hónaposan állt már a fiam, rá nem sokkal lépkedett kapaszkodva. És tudod mikor indult el önállóan? 14 hónaposan. :)

2015. nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

Hat jo senki nemtudhtatja, csak na..erdekelt h volt e mar valaki igy ,elso baba es erdekelnek a tapasztalatok :D

Koszi a valaszod,ezek szerint nem 1-2honap meg mig innentol elelindulnak :)

2015. nov. 16. 07:55
 3/62 A kérdező kommentje:
Bocsi az irasert,belejavit a telefon:ss
2015. nov. 16. 07:56
 4/62 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, szerintem változó. Van olyan baba aki hamar eljut az állástól a menésig, és a példám mutatja olyan is aki nem. Mi is azt hittük, hogy hamar menni fog mert nagyon hamar állt.
2015. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
54%

Jujj, de cuki lehet h ilyen koran felallt. :-) el sem tudok kepzelni egy ilyen csoppet ahogy epp all. :-)

Valoszinu jopar honap el fog telni mig elindul.


Nalunk bevallt a "nagykonyv" altal leirt statisztika, mi szerint a felallas es az elindulas kozott atlag 4 honap telik el.

De az en fiam 9 honaposan allt fel es 13 honaposan indult el egyedul. Viszont nagyon ugyesen, nem eset-kelt, csetlett-botlott utana.


Szoval turelem, szerintem 4 honap minimum, aztan meg ki tudja! :-)

2015. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit értesz félig felállás alatt. Feltérdelt? A fiunk kb fél évesen térdelt fel kapaszkodva, hét hónapos kora előtt felállt és kapaszkodva el is indult, kapaszkodás nélkül viszont csak 11 hónaposan ment.
2015. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
Hogy hogy félig felállt?
2015. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
Fél évesen állt fel (teljesen) a lányom, 11 hónaposan tette meg az első önálló lépéseit.
2015. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Olyan is van, hogy egy baba hamarabb felhúzza magát, mint ahogy mászni kezdene. Egy gyógytornász ismerősöm fogalmazott úgy, hogy ahhoz, hogy a baba felhúzza magát a rácsos ágyban (bútorok mentén, stb.), ahhoz elsősorban erő kell (és nyilván a gerinc megfelelő érettsége, stb.). Ahhoz, hogy mászni kezdjen, majd később járni, tehát hogy összehangoltan használja a páros végtagjait, lábait, ahhoz viszont agyi érettség. A két dolog akár egészen távol eshet egymástól. Az én fiam 5 hónaposan elkezdett mászni, nem sokkal később felült önállóan, 7 hónaposan felállt a kiságyban, viszont 12 hónaposan indult el. nem siettettük semmilyen járássegítővel, soha nem fogtuk a kezét, így az ismerős, hasonló korú gyerekek meg is előzték kicsit ebben. Ő viszont azonnal magabiztosan, egyedül járt, míg volt olyan ismerős kisgyermek, aki még hónapokkal az "elindulása" után is csak úgy ment, ha az anyukája fogta legalább egyik, de inkább mindkét kezét a feje fölött.
2015. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már felállt a lányom, 7,5 hónaposan már lépegetett a bútorok mellett. 9 hónapos és 2 napos volt, amikor elindult magától. Ki sem látszott a földből, 61 cm volt. Második gyerek, nagyon gyorsan fejlődik. Már tud ugrálni páros lábbal, kapaszkodva felmegy a lépcsőn, egyedül felül a kisszékre. Most 13 hónapos.
2015. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!