Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenetek? Minden nap...

Segitenetek? Minden nap takaritok es sosincs rend!

Figyelt kérdés

Mi a tippetek? Otletek? Rutinok?

A babam jo gyerek,egesz selelott takaritottam, foztem, de estere elfaradtam, fel kene meg seperni,mosni. Sok a szennyes is, minden 2. nap tele a kosar. Kintre teregetek, mert parasodunk. Altalaban mire sikerul kimosnom, jon egy nagy eso, megint egy nap, mire megszarad stb.. nincs penz mosogatogepre,szaritogepre.


2017. júl. 23. 20:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
És ezt milyen sokan napi 8-9 óra munka után csináljuk.
2017. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem okoskodast kertem..kotekedni jottel?
2017. júl. 23. 20:44
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

És akkor mi van?

Adj lejjebb az igényeidből!

Ahol gyerek van, élet van, nem kell patika rendnek és tisztaságnak lennie. Ne egyen meg a piszok és ne csak a szemétdombon keresztül vágott szűk ösvényen keresztül közlekedjetek, de egyébként oly mindegy...

Majd ha nagyobb lesz a gyerek, be lehet vonni, a férjedetet pedig már haptákba állíthatod.

2017. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
Ki az aki kisbaba mellett 8 órát dolgozik okostojás?
2017. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%

Nem szegyellitek ezt a rosszindulatot?

Kerdezo, a parom nekem pl hetvegente besegit es nagytakaritunk szombat , vasarnap ő mosogat és ő porszívozik, pakolja el a csetrest.

Szval neked is segithetne a parod. ( az enyem is dolgozik igen sokat es megis beszáll itthom a dolgokba nem csak magamnak szültem)


Amugy neha en hagyon a rumlit es a gyerekkel vagyok. Sokkal jobban ertekeli mint a csili vili házat. Neha engedd el magad akk maris kevesbe lesz szornyu.:)

2017. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Tanácsot nem tudok adni mert én pont így vagyok ezzel.Mint valami végtelenített spirál.Mire úgy gondolom, hogy kész mostmár minden rendben, rájövök, hogy kezdhetem előrről.

Két gyerekkel vagyok itthon és ha elgondolkodok, hogy ha majd egyszer dolgozni is kell.....

Bele se merek gondolni.

2017. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Tartozik a hazhoz meg egy kutya, egy udvar, egy kert, egy vendeghaz. Mindent en csinalok. A kert nagyon szep, altalaban ket naponta este kapalom, ma ultettem is. Az udvaron mindig a kutya utan pakolok, mikor a gyerek alszik.. a ferjem szokott fozni, etet, furdet, 2 helyen dolgozik. Nektek milyen rutinotok van? Egyiket se hanyagolhatom, mert pl a kertbol vannak a zoldsegeink, imadom a viragaimat, a kutyat sem adom el, a ferjemet se cserelem le, a gyerek aldott jo csak valami rendszer kene. Nektek van? Leirnatok?
2017. júl. 23. 21:06
 8/33 A kérdező kommentje:
Plusz meg a ferjem sokszor elviszi a gyereket setalni, ilyenkor tobb idom van. Vagy mondjuk mikor itthon van, robi kapaval bekapalja a kertet, lenyirja a fuvet, jatszik a gyerekkel.
2017. júl. 23. 21:10
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

Mit nevezel rendnek?

Még, ha nincs is gyerek, a lakás nem nézhet ki úgy, mint egy múzeum.

"mire sikerul kimosnom, jon egy nagy eso"

Azért a minden másnapos eső enyhe túlzás!

Könnyebb lesz neked, ha elfogadod, hogy enyhe rendetlenség lakályosabbá teszi lakásotok.

2017. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
12%

Mondjuk aadj le a rendmániádról. Mi lesz, ha megnő, te a zrtosztályon kötsz ki ilyen mentalitással!


Szarni rá, minek naponta felmosni meg seperni? Meg mit csináltok, hogy kétnaponta teli a szennyes?


Mellesleg a kedves párodnak besegítneie luxus?!

2017. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!