Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Ti nem unatkoztok...

Anyukak! Ti nem unatkoztok otthon?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
De, viszont szabadidőmben - és mikor ő is hagyja -, nyelvet tanulok :)
2017. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ hol élsz? Mennyi idős a gyerek..mennyi gyereked van... mennyit találkozol az apjukkal... kertes ház,vagy panel..? Ez mind számít :D Anyaságin vagyok.. 3 gyerek van..kertes ház,állatok,füvet nyírok,rengeteget mosok,teregetek,vasalok.. marha sokat főzök..sütök.. sok a közös program is.. mellette vállalok kisebb munkákat,ahogy a gyerekektől meg tudok lépni :)
2017. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem, amikor nem a gyerekekkel foglakozom, akkor a vállalkozásomon dolgozom. Mire lejár a gyed, addigra szeretném beindítani.
2017. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Én már nem vagyok itthon lévő kismama, már a sulit kezdi a kisfiam, de amikor még baba volt és itthon voltam vele, nem mondhatnám, hogy unatkoztam. Amikor ébren volt a kisfiam, akkor sokat foglalkoztam vele, házi munkát csináltam, amikor meg aludt, akkor meg olvastam, rejtvényt fejtettem, TV-t néztem.

Ami nekem nagyon hiányzott akkor az életemből, azok az emberi kapcsolatok. Jó, persze, a családdal beszélgetett az ember, vagy ha elmentünk erre-arra, akkor pár szót beszélt az ember másokkal, de az az igazi emberek közé járás, mint ahogyan most dolgozni járok, dolgozom és megvan, nos, nekem az hiányzott nagyon.

Akkoriban kezdtem el ide feljárni a gyakorira, hogy legalább ilyen módon kommunikálhassak más emberekkel.:)

2017. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Én nem unatkoztam anno egyik gyermekemmel sem, rengeteg programunk volt.

Amíg a fiam olyan pici volt, hogy rengeteget aludt, addig én is Vele aludtam, ugyanis az esti órák több órás hasfájása még másnapra is kiütött. Aztán amikor helyrerázódtunk, sétálgattunk, magamra kötöttem és tettem-vettem otthon, barátokhoz járkáltunk meg Ők hozzánk, később pedig foglalkozásokra jártunk. Mindig volt valami olyan program, ami megtörte a monotonitást.

Mennyi idős a babád?

2017. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
NEM.
2017. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem az unalom a jó szó. Bár unatkoztam is. Az igazán rossz az volt, hogy nincsenek rendes emberi kapcsplataim és semmi hasznosat nem csinálok.
2017. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

5-ös vagyok.

Az lemaradt, hogy a kislányommal meg még kevesebb esélyem volt unatkozni, ugyanis az energiabomba 21 hós kisfiam igényelte az addih megszokott pörgést. A kislányomat kb. 2 hetes korától magamra kötöttem, és éltük a megszokott, élménydús életünket, még a mászóka tetejére is felmásztam a kislányommal, hogy a fiamat követni tudjam.

2017. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem...vagy a gyerekkel foglalkozom, vagy takarítok, vagy főzök, vagy dolgozom vagy tanulok.

Már arra sem emlékszem milyen az ha valaki unatkozik. Ha unatkozol foglalkozz a gyerekkel, vagy dolgozz a házon, nem hiszem hogy létezik olyan ház amit nem lehetne kicsivel mindig tisztábbá varázsolni:-D

2017. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Közel 6 évet voltam otthon a gyerekekkel, nem sikerült :)
2017. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!